Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha csak a 17. hétre...

Baj ha csak a 17. hétre kaptam időpontot a genetikai után?

Figyelt kérdés
12 hetesen volt a genetikai ultrahang és a kombinált, utána kértem időpontot a választott orvosomhoz (magán), és csak 17 hetesen tud fogadni. Az már szerintetek késő? Sok az az 5 hét?
2021. nov. 24. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is legközelebb 16 hetesen nézett meg. Ott az elején még nem sok a látni való, utána fognak sűrűsödni az időpontok. :)
2021. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Ha az első trimeszteri laborokat látta, akkor olyan nagyon sok mindent nem tud nézni úgy se, bőven elég a 17. hét.
2021. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem látta, de a védőnő és a háziorvos szerint rendben vannak. Minden határértéken belül van. Igazából én szúrtam el a dolgot, ugyanis csak a 12. hét után kezdtem el orvost keresni. A korábbi orvosom sajnos nem vállal terhesgondozást.
2021. nov. 24. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben elküldöm SMS-ben az eredményemet és max 24 órán belül ír rá valamit az orvosom.
2021. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát alapvetően nem gond, inkább az a probléma, ha kimarad valami vizsgálat. Pl. ha előrehozott cukorterhelés kellene, de nem lesz megcsinálva, mert senki se mondja, hogy kell. Védőnők ilyen tekintetben szerintem elég megbízhatatlanok.

Szóval nem az idő a sok a két vizsgálat között, hanem az a baj, hogy ezek szerint 12 hetesen se volt normális terhesgondozás, csak az UH.

2021. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 12hetes genetikai uh után a 18hetes genetikaira mentem legközelebb
2021. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 hetesen lesz a következő uh.
2021. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ez is. Elég lenne a 20 hetes genetikára menni legközelebb.
2021. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!