Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki terhesen...

Van itt olyan aki terhesen oltatta be magát a harmadik COVID oltással?

Figyelt kérdés
Mik voltak a tüneteid utána, nőgyógyász javaslatára döntöttél így? Hányadik hétben kaptad?
2021. nov. 26. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Elfogyott az ellenanyagom (engem december-januárban oltottak Pfizerrel, mert Covid ellátóhelyen dolgozom). A nőgyógyászom a 18. hét után javasolta, a 19. héten kaptam meg, egy hete. Csak a karom fájt egy napig és a következő nap aluszékonyabb voltam. Nem volt hőemelkedésem, sem lázam. Baba mocorog azóta is. Nekem inzulinreziszetnciám van, féltem, hogy a cukromat majd megdobja, de hálistennek az is maradt végig normál tartományban.
2021. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Én februárban kaptam az első kettőt és most októberben a 18. Héten a 3.-at.


Szintén fájt a karom és álmos voltam egy napig. Azóta is minden rendben velünk.


Én eléggé körbejártam a témát, nekem egyhangúlag mindenki javasolta.

2021. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Én meg csak tervezem, szintén december-januárban oltottak az első 2vel (Pfizer), most a 9.hetben járok, úgyhogy még várnom kell, de a betoltott 12.het után mindenképp szeretném beoltatni magam. Terhesen amúgy is le van gyengülve az immunrendszer, így nagyobb szükség van az oltásra, mint nem terhesen. Remélem, addig nem fertozodok meg.
2021. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok orvos a kismama beoltása mellett van, és a legtöbb oltás után baba jól van.
2021. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!