Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt hasonló cipőben...

Hevnek kérdése:

Valaki járt hasonló cipőben terhessége alatt? Folyamatos betegeskedés?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok, nem tudom mi lehet az immunrendszeremmel (pedig szedek vitaminokat, oda is figyelek magamra, táplálkozás, öltözködés stb) de már másodjára lettem náthás. Van egy 2,5 éves kisfiam néha jár bölcsibe, néha nem (ugye COVID miatt enyhe tünetekkel is hazaküldik) szóval lehet tőle kapom el, viszont ami nagyon zavar, hogy 2 hétig jól vagyok , majd 1 hónapig újra náthás. Hurutos köhögés, orrfolyas (rendes váladékkal), torokfajas. Annyi, hogy lazam nincs de ez az állandó dunnyoges és orrdugulás torok szárazság már az őrületbe kerget és kezdem bedepressziozni. Sajnos komolyabb gyógyszereket nem szedhetnek ugye várandósan, már minden népi gyógymódot végigjártam de sajnos azok nem az igaziak… Volt már más is hasonló cipőben? Van valami tanácsotok hogy lehetne meg valamivel turbozni az immunrendszert?

2021. nov. 27. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg hamar! nem lesz baj se neked,se a babának
2021. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt nagyon könnyű elkapni bármit, ezt nem lehet vitaminnal kivédeni, első terhességednél azért nem volt ez, mert akkor nem hozta haza a másik a bölcsiből a vírusokat.
2021. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsis lányommal 2 hete vagyunk táppénzen, nem múlik a köhögés. Szerintem ezeből a gyerekközösségekből masszív vírusokat lehet elhozni. :) A munkahelyemről csak enyhe náthám lett. Kakukkfűtea és Salvus vizes inhalálás.
2021. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a 17 héttől volt ilyen tünetem, orrdugulás torok fájás 2 hétig igy 2 hétig úgy voltam. Elmentem fül ott gégészetre, majd közölte velem, hogy refluxom van. Mondtam neki dehogy is, hisz nem jön fel sav, nem érzem. Azt mondta, h nem is kell a méh növekedéstől kinyilik a gyomorszáj és savgőz áramlik fel. Salvuz vízet ittam, kicsit gargarizáltam is vele, plusz renit szopogattam. Próbáld ki, nekem elmúlt.
2021. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen biztatast! Nagyon idegesit ez az egesz dolog,mert az elso terhessegemet igazan elveztem es azt lehet mondani kicsattantam az energiatol. De most nagyon magam alatt vagyok, hogy nem mulnak nem enyhulnek a tunetek. A kohoges meg csak csak de az orrdugulas nagyon nem. :( pluszban ratesz ez a covid para, szoval nem gondoltam volna a masodik terhesseg ennyire kivesz belolem.
2021. nov. 28. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Második babánkat várom. Ugyan ez van nálam is. Két hét betegség pár nap nyugi aztán újra. Köhögés , orrfolyás , orrdugulás, torokfájás. Igazából nem is foglalkozom vele már hanem elkezdtem rengeteg gyömbér teat inni (naponta 1.5liter) akkor is ha nincs tünetem. Jelenleg két hete jól vagyok és a bolcsis gyerekem sem beteg egy ideje. 36. Hétben járok. Kitartást!
2021. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!