Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai a 16 hét első...

Veronika83 kérdése:

Nem korai a 16 hét első napján a magzatvíz vétel? Nagyobb az esély ha később veszik le mármint hogy ne vetéléssel végződjön?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ezt a vizsgálatot a 15ik és 20ik között végzik. Szóval szerintem nem korai.

Illetve az jutott még eszembe, hogy ha valamilyen esetleges rendellenesség vizsgálata miatt van szükség rá, akkor gondolom nem húzzák, hogy egy rossz diagnózis esetén a szülők tudjanak döntést hozni. (Nyilván ebben a korban már mindenképp meg kell szülni a magzatot, ha amellett döntenek, de nem mindegy, hogy 18 vagy 24 hetesen).

Amúgy nem értek hozzá, sose voltam ilyen beavatkozáson, csak hallottak alapján írtam.

Kívánom a legjobbakat neked kérdező!

2021. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1# nagyon jól leírta. Nem korai kérdező amire mész,nem fogsz elvetélni. Kivánom én is neked, hogy minden rendben legyen.
2021. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne félj. Ugyanekkor volt nekem is. Semmi gond nem lesz, csak tarts be mindent, amit az orvos ajánl.
2021. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!