Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ennyire az elején ez...

Normális ennyire az elején ez az érzés?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, és nyilalló érzést érzek a szemérem csontomba. Azt olvastam hogy ilyen csak a terhesség vége fele van, a baba helyezkedése miatt. Hogy érezhetek ilyet ennyire az elején? :o
2021. nov. 30. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól olvastad. Magnéziumot szedj, ezekre a beszúrásokra nekem napi 3x2-t írt az orvos, de én marhanagy jelenség vagyok. Kérdezd meg a terhesgondozó orvosodat, hogy a testalkatod szerint mennyit javasol. Magnerotot, Magnesolvot szoktak javasolni, de bármelyik magnézium készítmény jó.
2021. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot, már azóta hogy tervezzük a babát :)
2021. nov. 30. 10:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg van mindjárt megjön érzésem is. :/
2021. nov. 30. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

"Hogy érezhetek ilyet ennyire az elején?"- Mert beágyazódott a zigóta, és szervezeted idegen anyagként fogja fel, ezért összehúzódik, görcsöl a simaizom, hogy megpróbálja eltávolítani, próbál leválni a méhnyálkahártya, hogy menstruáció formájában távozzon. Csúnya dolog ez, de sajnos így van. Az erős zigóta megmarad a méhben, és a vérzés így kimarad. De a görcsöket sajnos megérezni.

#1 voltam.

2021. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!