Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális, hogy 14...

Mennyire normális, hogy 14 hetesen egyáltalán nem látszik a hasam?

Figyelt kérdés

Azt hittem már ilyenkorra egyértelműbb lesz, de eddig semmi látványos változás. Összesen 2 kilót híztam, de az is arányosan oszlott el, a hasam talán egy fél árnyalattal nagyobb, de csak meztelenül látszik. Egyébként magas vagyok, 180 cm, 68 kilóval kezdtem a terhességet, szóval viszonylag vékony voltam, de azért nem sovány.


Lehet a magasságom miatt nem látszik még a hasam? Remélem jól fejlődik attól függetlenül ott benn! Szerintetek ez normális? Nektek mikor kezdett látszani?


2021. dec. 2. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernek ilyenkor még egyáltalán nem látszik. Nekem is valamikor a 20. hét környékén kezdett el látszani.
2021. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 180 cm vagyok, ehhez 74 kg, első gyerek. 14 hetesen még nekem sem látszott semmi, csak a kajálás utáni puffadás. 18-20 hét körül kezdett egyértelműen pocakom lenni, de akkor szinte egyik napról a másikra. Most így a 24. hét végén már mindenkinek egyértelmű.
2021. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
14 hetesen nem híztam még egy dekát sem és semmi hasam sem volt. 40. hétre egy bálna lettem.
2021. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az átlagos nőkhőz képest,elég magas vagy. 20. hétig puffadás van,de hamarosan neked is lesz pocid ami nőni is fog. 20-21.hétől.
2021. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem látszott egyáltalán, a 18-20. héten kezdett picit látszani, de az is kb annyira, hogy egy bő ruhában semmi sem látszódott. A legtöbb nőnek, főleg első baba esetén csak a 20. hét után nő látványosan a hasa. Én most 34 hetesen is 5 hónaposnak nézek ki, én is elég magas vagyok, bár nálad alacsonyabb (173 cm).
2021. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem is a 20. hétig max úgy látszott mint aki étteremből jött.
2021. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 hetesen nem tudom eldönteni mi a helyzet. Inkább az állandó puffadás, mint a baba látszik, de már olyan babásan kerekedik a pocakom... :)
2021. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél szerintem a 21-22. hétig konkrétan semmi sem látszott.

Utána jött egy nagy ugrás, a végén már akkora volt, hogy csak na :D

2021. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!