Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt 3. oltás?

Terhesség alatt 3. oltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Van itt olyan kismama,aki felvette már a 3.oltást? Ha igen, volt e valami reakció oltás után?

Mit ajánlanak a dokik?


Megint bárkit kérdezek,nem tudnak rá válaszolni,hogy oltassak,vagy ne

Egyik rámparancsolt,hogy ne hogy beoltassam magam,majd szülés után(május végén)


15 hetes vagyok,és júniusban kaptam a 2.oltást...több mint valószinű nem lesz érvényes a védettségi kártyám,ez legyen a legkevesebb,de tényleg nem tudom,hogy mit tegyek


Vagy nézessek egy ellenanyag szintet januárban?


Köszönöm ha válaszolsz



2021. dec. 2. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A hivatalos álláspont az, hogy javasolt a terhesek 3. oltása mRNS vakcinával a 14-35. hét között, ha az utolsó oltás óta eltelt 6 hónap.
2021. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Januárban kaptam a második oltást, a nőgyógyászom a 18. hét után javasolta, így a 19. héten kaptam meg. Ekkor már volt egy negatív Nifty tesztünk és 2 negatív genetikai UH is. A babát már éreztem mozogni is. Az oltást (Pfizer) követő napon fájt a karom és álmos voltam, de ez egy nap alatt elmúlt, lázam, hőemelkedésem nem volt. A baba is mozog azóta is.
2021. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hete kaptam meg a 3. pfizert, rettenetesen fájt a karom kb 1 napig. Más bajom nem volt.
2021. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En december 9en kapom, majusban kaptam a 2. Pfizert, ma kaptam, eredmenyt, 6.78 az ellenanyag szintem, azaz gyakorlatilag 0.
2021. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg 18 hetes vagyok és teljesen tanácstalan a témával kapcsolatban.

Áprilisban kaptam meg a második oltást, a dokim javasolta a harmadikat

2021. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 18. Héten kaptam a 3.-at. Aznap este nagyon álmos voltam és másnap fájt a karom.

Azóta is minden oké, baba jól fejlődik.

2021. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5ös,én is az vagyok,azért irtam ki a kérdést,és nekem meg nem mondanak itt semmit

Gondoltam itt megkérdezem ki kapta meg, és mit javasolnak az orvosok

Még várok januárig,majd meglátjuk


De az biztos,nem mászkálok,ebben a hónapban van még 2 időpontom,genetikai ultrahangra,meg a 2 éves kislányomat viszem státuszra,és ennyi

Remélem a legjobbakat


Köszönöm a válaszokat,mindenkinek jó egészséget kívánok

2021. dec. 3. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Én valószínűleg vasárnap megyek a férjemmel együtt, addig azért még hezitálok. Amiket olvastam egyébként sokaknak ajánlja az orvosa. Nekem két gyermek van, a nagyobbik kéthetente hoz haza valamit az ovibol... Emiatt is inkább hajlok az oltás felé
2021. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!