Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltás után sikerült teherbe...

Oltás után sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyan elméletet, hogy a koronavírus vakcinák meddőséget okozhatnak,és ezzel akarják a túlnépesedést megakadályozni.

Olyan kismamák jelentkezését várom, akik oltás után estek teherbe. Légyszíves írjátok oda azt is, hogy milyen vakcinával oltottak be titeket.

Olyanok is írhatnak, akiknek oltás után nem sikerült teherbe esniük.

Köszönöm!



2021. dec. 2. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Pfizer oltást kaptam és teherbe estem
Szputnyik oltást kaptam és teherbe estem
Sinofarm oltást kaptam és teherbe estem
Moderna oltást kaptam és teherbe estem
Astra zeneka oltást kaptam és teherbe estem
Jansen oltást kaptam és teherbe estem
Oltás óta nem sikerül teherbe esnem
48 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Június elején kaptam meg az első pfizer oltásomat, rá kb 2 hétre pozitívat teszteltem.

Már megkaptam az oltást, amikor megfogant a baba.

Többet nem vettem fel, nem is fogok.

2021. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Második Szputnyik után három és fél hónappal estem teherbe, az volt az első próbálkozásunk oltás után. Előtte nem jött össze évekig.
2021. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én meddő voltam évekig, sikertelen lombikkal. Két szputnyik, a következő hónapban meg megfogant a baba.
2021. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ez csak egy oltásellenes konteo? A hormonális fogamzásgátlóktól (vízből már szépen kimutatható) és az egyéb, pl. húsiparban használt hormonoktól és a mikroműanyagoktól jobban tartanék, és a meddőség a legkevesebb ami miatt kellene aggódni ezekkel kapcsolatban.
2021. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
2 pfizert kaptam, vártunk 2 hónapot, majd első próbálkozásra teherbe estem. Amúgy majdnem minden nap van egy ilyen kérdés :/
2021. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 AlexandraL22 ***** válasza:
100%
Szia èn Janssent kaptam 2 hete ma idöre pontosan megjött de amint elmult probálkozunk tovább. 2 és fél éve probálkozunk és nagyon nagyon szeretnénk már egy kisbabát. A sok anyuka/kismama kommentje eröt ad hogy nekünk is sikerülhet.
2021. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Júniusban kaptam a 2.Pfizert,augusztusban pozitívat teszteltem

3.oltást nem veszem fel,16 hetes vagyok

2021. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
áprilisban kaptam az első pfizert, májusban a másodikat. áprilisban felborította a ciklusomat, 1 menses kimaradt, 60 napra jött meg kb. azóta nagyjából mostanra rendeződött a mensesem. megjött utána minden hónapban, a második oltás már nem zavarta meg. igaz, időközben volt egy kis probléma is, amit kezeltünk, és minden rendben lett. most az első próbálkozós hónapban összejött a picur.
2021. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Gratulálok a kismamáknak, és jó egészséget kívánok nekik!

2021. dec. 4. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve próbálkoztunk a vetélés óta, majd mondtuk jó legyünk beoltva, mert a gyerkőcöt sem akartuk megvonni az állatkerttől, mozitól, kajazdaktól stb..

Júliusban kaptam a 2.ik oltást, augusztusban pozitívat teszteltem, nagyon lesokkoltam. Azóta 14 hetes vagyok, minden a legnagyobb rendben. De a harmadikat nem szeretném felvenni, a dokim és a védőnő sem javasolja, mert rettentő lázas voltam és gyenge mindkettő oltás után.

2021. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!