Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a terhesség korai szakaszá...

Aki a terhesség korai szakaszától táppénzen volt, őt miért írták ki? Baj volt, vagy csak könnyebb volt otthon viselni a várandósságot és várni a baba érkezését?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a munkám volt nehéz (pékség) ezért írtak ki. Valószínűleg a munkától, állandóan keményedett a méhem, enyhe görcsöket okozva és azt mondták, hogy inkább mennyek táppénzre ne erőltessem a melót.
2010. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett terhesség.5.héttől vagyis amint megtudtam tp-n voltam
2010. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én irodában vagyok. Nem tudtam felkelni az 5. héttől. 10percenként hánytam, szédültem.
2010. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Baj volt. 7 hetesen véreztem,majd 12 hetesen is, sajnos. És egyébként is nagyon rosszul voltam. Titkárnőként nehéz volt mosolyogni, hogy közben a gyomrom kész volt, hányingerem volt és hullafáradt voltam állandóan.
2010. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt egy vetélésem előtte, plusz elég nehéz munkám volt(árufeltöltő csop.vez.)
2010. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tőlem csak szimplán megkérdezte, hogy otthon akarok-e maradni, vagy sem :-)
2010. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem sem volt a terhességgel semmi baj, de szept 1-től nem dolgozok, mert elég stresszes a munkám, nem akarok kockáztatni. Plusz apuka külföldön dolgozik, is kiköltözök én is pár héten belül.
2010. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem 12 hetesen vett táppénzre mert mondtam neki hogy álló munkát végzek napi 10 órában/felszolgáló egy cukiban/nem is kellett kérnem és felvett,kicsit viszeres volt a lábam így könnyebben is ment.
2010. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt két vetélésem,vegyiparban dolgozom,de éppen nagyon meg voltam fázva,és betegállományban voltam,mikor pozitív lett a tesztem.Utána már nem is mentem vissza dolgozni,mert szóltam a háziorvosomnak,hogy babát várok.Most vagyunk 33 hetesek:-)
2010. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lombikbaba így már a kétcsíkos előtt abbahagytam a munkát és a munkaköröm sem volt összeegyeztethető az állapottal, bár megfordult a fejemben, hogy megpróbálok visszamenni. pár napon belül kórházban kötöttem ki, vérzéssel, szóval akkor elhatároztam, hogy lesz, ami lesz, most már itthonról csináljuk végig és igenis minden percét élvezni fogom. rosszul nem voltam különösebben, de nagyon sokat keményedek és a méhszáj is nyílik, szóval mindenképp jobb ez így mindenkinek.

29 hetes pocis

2010. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!