Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arabic pesszáriummal kapcsolat...

Arabic pesszáriummal kapcsolatban érdekelnének vélemények, kinek mi a tapasztalatay meddig húztátok vele a terhességet?

Figyelt kérdés
Ágynyugalmat javasoltak, de ki mennyire volt vele aktív, tevékeny

2021. dec. 5. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Egyébként pedig ha ágynyugalmat javasoltak, akkor tartsd be. Amint meglesz a baba, épp eleget lehetsz aktív és tevékeny.

2021. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kell újra elküldeni a linket, tisztában vagyok vele, h mikor mit írtam ki..

Csak kíváncsi lennék több tapasztalatra inkább, mert amennyi orvos annyi félét mond

2021. dec. 5. 12:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nehéz mert az ember nem úgy van bekódolva hogy a nap 24 órájából 23at fekszik vagy a nap 24 órájából 23 at aktívan tevékenykedik
2021. dec. 5. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Értelek. De van, hogy áldozatot kell hozni, és ez most egy olyan helyzet, amikor ki kell bírnod.
2021. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ARABIN pesszárium… nekem meg volt győződve a dokim, hogy 28. héttől tovább nem fog bent maradni a baba, de ennek ellenére sem javasolta a pesszáriumot. Pedig nekem nem sokkal előtte volt méhszáj műtétem. Betartottam a szigorú fekvést 36. hétig, 39+1 szültem villám gyorsan!

Feküdj, pihenj… kisbabóval úgysem tudod már megtenni 🙂

2021. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!