Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamik! Mikor...

18 hetes kismamik! Mikor kezdtétek érezni a baba mocorgását? Első baba! 18 hkm!

Figyelt kérdés

December 27.-ére kaptam időpontot 20 hetes ultrahangra!

Megőrülök addig nem tudom mi a helyzet a babával, annyira örültem volna, ha már karácsony előtt megtudom a nemét és hogy ismét ki mondják minden rendben!



2021. dec. 6. 16:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Minden rendben.
2021. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

16:37

Nyilván rossz napod lehet, hogy csak így ide kommentelted ezt, de én komolyan gondolom a kérdésem és amit írtam, úgyhogy további szép napot!..😁

2021. dec. 6. 16:42
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Neked is nyuszifül. Minden rendben.
2021. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem is kérdés, csak leírtad, hogy te megőrülsz, hogy mikor mész idopontra legközelebb ultrahangra és hogy hogy szeretted volna karácsony előttre.

És a kijelentő mondat végére nem kell felkialtójel.

2021. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Menj el addig egy 4D-s baba mozira. Ott a nemét jobb esetben megtudhatod és az is megnyugtató
2021. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

16:48

Te szerinted az nem kérdés, hogy megkérdeztem, ki mikor érezte a baba mozgását?

Hűha hirtelen milyen nagy tanár lettél bárki is vagy..🤣

2021. dec. 6. 16:51
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
En 20. Hetesen a második gyereket, az elsőre már nem emlékszem pontosan
2021. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Egy hete érzem minden nap. De az első gyerekem csak 20 hét környékén jelzett. Függ, hogy hol tapadt meg 🙂

Most 19 héten vagyok

2021. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

16 hetes vagyok. Azt mondta az orvosom az első "érzés" indokolatlan és minimális hascsikarás érzéséhez hasonlít, ami abban különbözik a tényleges hascsikarástól, hogy pillanatok alatt változtatja a helyét egyik pontról a másikra és sokkal jellegtelenebb (nem olyan durva), vagy kaparászás jelleghez lehetne hasonlítani. Ezt a két típust már viszonylag korán érezni. Én pár napja figyeltem fel ilyenekre először. Ebből tudom, hogy nyugi van, minden oké. :)

Illetve ha növöget a hasad, az is megnyugtató.

Egyébként ha zavar, hogy december végén tudsz csak tutit, akkor gondolj arra, hogy én csak január közepén. Nekem a karácsony és a szilveszter is úgy telik, hogy csak hiszem, hogy minden rendben. :)

2021. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

1.

2. és 3.16:57-es De jó gratulálok nektek!

Harmadik 16:57-es Te nagyon megnyugtattál, köszönöm ezt az össze szedett és tartalmas választ!

Igazából most nagyot nőtt, ez így megnyugatott a mai reggel!

2021. dec. 6. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!