Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon 6 hetes...

Ma voltam ultrahangon 6 hetes terhes vagyok,nem mondták hogy következőnek mikor kell mennem. Nekem kell időpontot kérnem?

Figyelt kérdés
Ezután már a 12 hetes genetikai van? Előtte már nincs vizsgálat vagy ultrahang? Vagy vérvétel?
2021. dec. 9. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magánba mentél? Van ahol nem mondják. Én például kifejezetten szonográfushoz járok, ott nem hívnak vissza, hanem mindig én kérek időpontot.
2021. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha sztk, akkor a lelettel vissza kell menni a nőgyógyászhoz, ő majd intézi a papirokat, mert el kell menned védőnőjöz is.
2021. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen sztk. Nincs fogadott orvosom.
2021. dec. 9. 19:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy a nőgyógyászhoz? kérjek időpontot a kórházba nőgyógyászhoz?bocsi hogy ennyire tudatlan vagyok ebben.
2021. dec. 9. 19:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nálatok hogy van, nálunk terhesgondozásnál nem kell időpont.


Eleve nőgyógyász küldött el UH-ra, nem? Akkor vissza kell menni a lelettel.

2021. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ott kérdezted meg, hogy mit kell csinálni?

Mindenhol más a rend, szóval az itteni válaszokkal nem sokra mész...

2021. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen a nőgyógyász küldött, de nem mondta hogy vissza kellene mennem. Ott azt mondták ha az ultrahang megvan keressem fel a védőnőt.
2021. dec. 9. 20:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csináld azt, amit mondtak. Keresd fel a védőnöt. Ő meg majd elirányít.
2021. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet nem segítek sokat.

Ugye pozi volt a tesztem, kértem uh időpontot amikor kb 7hetes voltam. Megcsinálták és ott az uhn mondta a nő, hogy 10hetesen menjek vissza, hogy minden rendben e, utáma meg volt a rendes 12hetes is. Minden alkalommal csak az uhs emberrel beszéltem. Nőgyógyász a 22.!!héten làtott először. Azt is úgy, hogy én mentem, hogy ugyanmár nézzen rám. A második és egyben utolsó alkalom a 36 hetes kötelező streptococcus kenetvétel volt amire szintén saját kútfőből mentem, ha máson múlik, senki nem szól, hogy erre menj el.

A védőnőhöz viszont gyakrabban jártam, mint az ismerőseim.

Ez egy kisvárosi kórház, ezek szerint nem mindenhol ugyanaz a protokoll.

2021. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És vérvételre hány hetesen kell menni?
2021. dec. 9. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!