Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek ennyit mocorog?

Mindenkinek ennyit mocorog?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok. 20. héttől érzem a babámat.Elötte meg voltam ijedve, hogy meg sem akar mozdulni, most meg szinte le sem áll, annyit mocorog. Nem kóros ez egy kicsit? Mitől mocorog ennyit? Ha megszületik, akkor is ilyen aktív lesz?
2010. szept. 6. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pociban is nagyon aktív volt a babám, ugyanúgy későn, 18+5 hetesen éreztem először, de utána meg sem állt, csak ha aludt:)) Amióta kint van, egy energiabomba!! 5,5 hósan kúszott, 6 hósan mászott, 6,5 hósan már álldogált az ágy szélénél és 7 hósan már lépked oldalra:))
2010. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az en babam is nagyon aktiv, szinte alig alszik es mar 18 hetesen elkezdte.Allitolag a babara kihat az anya tevekenysege, lelki allapota, ezt mondta a vedono. Bar en nem vegzek kemeny munkat, de eleg stresszes termeszetu vagyok, lehet emiatt van, bar remelem nem.

Egyebkent azt eszrevettem, hogy mikor front van a baba is megerzi es nyugtalan.

Vedono szerint a megszuletetett babara kifog hatni a terhesseged alatti lelkiallapot.

Boldog babavarast!

2010. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is sokat mozog, pedig nálam kevés nyugodtabb ember van jelenleg az országban. Még nem született meg, kíváncsi vagyok, milyen lesz a természete kint.

Az első babám alig mozgott, úgy kellett néha felbökdösni. Az a terhességem nagyon nyugtalan és stresszes volt. A babám mégis nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott és vidám.

2010. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is nagyon eleven. Egy percig nem marad nyugton, talán 1-2 órát aludhat napközben, már éjszaka sem hagy aludni, mindig rugdossa az oldalam:-)

Remélem most "kidühöngi" magát és legalább egy kicsivel nyugodtabb lesz idekinnt:-)

33h km

2010. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!