Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna pecsételés így?

Barna pecsételés így?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie, de nem. Mindig pontos elég beállt.

Ovulációkor és közepes termékeny napokon voltunk együtt semmi védekezéssel. Sosem volt még ilyen barnázás. Nem pöttyökbe van, hanem egy ilyen vastagabb csík. A pisim nagyon tiszta a wc papíron sincs semmi. A mellem nagyon fájnak, érzékenyek és nőttek. Folyamatos éhség érzetem van, kívánosság és rosszullétek. Baba lehet vagy megfog jönni? Szokott lenni PMS, de most teljesen más minden.



2021. dec. 20. 15:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Akár hiszed akár nem, de még az is jobb lenne, mint, hogy megjön.
2021. dec. 20. 15:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap, ennyi
2021. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért gondolod, hogy a gyakorikérdéséken kérdést feltenni erről hasznosabbm, mint venni egy szaros terhességi tesztet nagyjából 500 forintért?...
2021. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Sosem értettem az ilyen jellegű kérdéseket, ha írják 2-en, hogy nekik ebből baba lett, 2-en meg hogy nekik nem, mennyivel leszel előrébb, mint most? Tényleg pár száz forint egy teszt egy mezei drogériában, nem értem, hogy felnőtt nő, aki ráadásul anya akar lenni, nem képes ennyi önállóságra.

A PMS-re pedif önmagában szintén nem lehet adni, nekem pl.terhességkor minden teljesen ugyanolyan volt, mint mikor nem voltam terhes, ugyanúgy fájt mell és pocak, ahogy szokott, mégsem jött meg.

2021. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 5-össel.

Amúgy nekem is csak a szokásos megfog jönni tüneteim voltak. Azok viszont végül a 8. hétig kitartottak.

2021. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Majd írj hogy mi lett a teszt eredménye
2021. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megfog jönni, barnázás nem terhességi tünet.
2021. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Erős 2 csík lett :)
2021. dec. 29. 12:07
 9/10 anonim válasza:
Gratulálok! Én is szeretnék kisbabát, de még nem jött össze
2021. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gratulálok!!
2021. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!