Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? 12.31.-én...

Lehetek terhes? 12.31.-én kellett volna megjönnie, ezért 28-án csináltam egy érzékeny tesztet, ami csont negatív lett. Lehetséges, hogy akkor még nem volt elég HCG a szervezetemben?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak 1 napja késik, de tegnap éreztem a meg fog jonni érzést és utána általában még is jön azonnal de most semmi.

2022. jan. 1. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes.
2022. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószinű ,hogy terhes lennél,de tesztelj pár nap múlva ha addig esetleg nem jön meg.
2022. jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem sem vagy terhes én a menstruáció megjovetelle előtt 1 nappal csináltam tesztet nekem már ott volt a csík és nem is halványan
2022. jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, de ha nem fog megjönni megint tesztelj
2022. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelsz ha nem jon meg

Nem hinnem hogy terhes vagy de volt mar ilyen hogy kesobb kezdett el termelodni a hcg

Mondjuk ha 10-es teszt volt akkor halvanyan kellett volna mar vmit mutatnia

2022. jan. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen,lehet nem. Meg lehetseges,hogy pozitiv legyen,pl ha kesobb volt peteeresed,vagy valami. Tesztelj par napulva,ha addig nem jonne meg.
2022. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akartam ilyen korán tesztelni, hisz tudom, hogy nem érdemes, most mégis megtettem mert tudni akartam, hogy elengedhetem e magam szilveszterkor alkohol fogyasztás tekintetében és mivel semmi csíkot nem lattam elkonyveltem h nem vagyok terhes. Most viszont tapasztalok apró dolgokat, amik az előző terhességnél is jelen voltak (missed ab lett sajnos). Szóval hétfőig várok és tesztelték újra ha nem jön meg. :)
2022. jan. 1. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is 31-én kellett volna megjönni-e. Ma csináltam tesztet ami pozitív lett.
2022. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok 😊 nekem végül ma megjott, vészriadó volt :)
2022. jan. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!