Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell óvszer együttlénél...

Kell óvszer együttlénél várandósság alatt?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta, hogy figyeljünk oda, mert a spermában vannak olyan hormonok, ami akár koraszülést, vetélést okozhat. Ha nem belém élvez a Párom, akkor is szükséges óvszer? Anélkül nem nagyon merünk együtt lenni a fent említett miatt, de sok helyen írják, hogy ilyenkor kell "kihasználni", hogy lehet védekezés nélkül szexelni. Ha néha anélkül vagyunk, az árthat a babának?

Bocsi a hülye kérdésért :)


13hkm


2022. jan. 5. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

A spermiumban valóban van valami (nem tudom a pontosan a nevét) ami megindithatja a szülést de ez a végén szokott izgalmas lenni, akkor szokták is ajánlani h legyen a pár együtt ha a baba nagyon nem akar kibujni, de normális problémamentes korai terhességnél nem okozhat gondot a sprermium.

Sokan hajlamosabbak terhesség alatt elkapni ezt azt ami veszélyes lehet a magzatra ezért inkább óvatosság miatt óvszert használnak.


Személy szerint mi óvszer nélkül voltunk együtt mindhárom terhességem alatt

2022. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan. Az orvosváltáson pedig elgondolkoznék, ha ilyen tájékozatlan. Egyébként nekem nem akart beindulni a szülés, rengeteget szexeltünk és ez sem segített. Szóval még a végén sem tuti megoldás.
2022. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha egy szülés beindulna, az beindul sperma nélkül is.

Mind a 2 terhességem végigszexeltük gumibnélkül belém élvezve. Mind a 2 gyerek a kiírt nap körül született.

Egy orgazmus a mehösszehúzódás miatt elöbb beindíthatja, mint maga a sperma

2022. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

A spermában lévő prosztaglandin csak érett méhszáj esetén képes a szülést beinditani.

Nem kell gumi a szexhez. A végéhez sem, ha nincs semmilyen fertőzésetek

2022. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem tudom, hogy mi az igazság, mert nem vagyok orvos. De mi sose védekeztünk terhesség alatt. A kiírt nap után is sokat próbálkoztunk hátha a szex/sperma beindítja a szülést, de nem vált be, jó pár napot ráhúztunk.
2022. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Váltsál szépen orvost, mert tudatlan.szülésig lehet védekezés nélküli sze xet csinálni, nem indul be a szülés. oxitocin a hormon
2022. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Jezusom,es neki van diplomaja? Biztosan? Idiotasag. Igen,a spermiumban megtalalhato a prosztaglandin nevu hormon,ami beindithatja (egeszpontosan szoktak prosztaglant adni beinditasra korhazban is),de olyan kis mennyisegben,hogy lenyegeben semmit nem jelent. A szex,stb beinditja a szulest is csak mitosz,nincs semmilyen bizonyitek ra. Akiknek szex utan nemsokkal beindult a szules,tobb,mint valoszinu,hogy szex nelkul is beindult volna. Kulonben ha neki "beinditotta",masnak,aki naponta 3x szexel mert mar tulhordta 5 nappal,na neki miert nem inditja be ha annyira van valosagalapja a hatasossaganak?
2022. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem muszaj mindig beléd elveznie.. Annyi hely van még rajtad, szájjal is befejezheted stb.. Ha attól félsz.
2022. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem volt olyan terhesség ahol a 34 héten fájásokat csinált a szex. Utána óvszert húztunk. Egyéni mikor mit okoz.
2022. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Max kemenyedest az orgazmus miatt,olyan nekem is volt,de nem fajasokat...
2022. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!