Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epilről mi a véleményetek?! ...

X-epilről mi a véleményetek?! Száradási jellemző rá?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok,van egy kisfiam,és 2 éve várjuk a tesót de eddig sikertelenül!Nem görcsöltünk rá,már 2napja késik ezért teszteltem,és extra halvány második csik ami látható szabad szemmel,eddig sosem láttam ha negatív volt!De lehetséges száradási!! Kinek mi a tapasztalata erről a tesztről! Szívesen olvasnék leendő mamiktól hogy nektek mikor mutatott valamit.

2022. jan. 9. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az a véleményem róla, hogy megvárod a holnapot és újra tesztelsz.
2022. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Száradási csík akkor látható, ha még időn túl is nézegeted a tesztet.
2022. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél másfajta tesztet, predictort vagy facellet a rossmannba és ha azon is va csík, terhes vagy ha nincs akkor, nem.
2022. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Megbizható teszt nagyon, de 1 tesztelést vállalj be.
2022. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt száradási vagy szellemcsíkos. ha rózsaszín, rózsaszínes a csík és nem szürke, akkor pozitiv. de 2 nap múlva ha megismétled, biztosabbat mutat. ha pozitív, erősebb lesz a csík.
2022. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
10 éve használom, csak akkor volt pozitív, amikor babát vártam.
2022. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megbízható teszt,holnap tesztelj mégegyszer,vagy 2 nap múlva
2022. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!