Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen túl sokat mozog...

26 hetesen túl sokat mozog rúg a baba, szinte kifelé mászna és nyomja is magát, normális?

Figyelt kérdés

Második terhesség de új ez a helyzet

Annyit ficankol és néha olyan erősen rúg és mocorog h faj.

De kifelé mintha tolná magát, mármint úgy rúg hogy olyan érzés kirúgja a mehszájam.

Ha járok, úgy us érzem mintha csúszni akarna ki onnan.

Felek h nyitott mehszaj lehet de sehol ilyen “tunetet” nem olvasok. Nem görcsölök, csak nyomja ki a hüvelyi részen magát olyan érzés , már-már hogy kilóg néha 😆

Első császár volt ugyh nem tudom milyen érzés kene legyen a szülés indulás , de korai meg

Plusz aki csaszaros volt, normális h máris 6-ok hónap fele szúr a csaszarsebbe is egyúttal néha?

Vagy csak rosszul fekszik a baba és hirtelen nőtt meg?



2022. jan. 10. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb 26-28.hét környékén indult be rettenetesen,bár első baba,szóval a császáros kérdésre nem tudok válaszolni. Nèha én is felkaptam a fejem, hogy mikre képes és milyen erős, azóta ez csak fokozódott (31.hét). Szerintem normális😊
2022. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25+4 vagyok ma, szóval végülis a 26.het,épp tegnap éjjel és ma figyelem h mennyire aktív a fiam, előtte sosem bulizott ennyit😂
2022. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Az első gyerekem olyan volt mint az alien..


A császárheget viszont mond az orvosnak.

Elviekben a végefelé megnézi a doki, de nekem a 2. fenyegető hegszétválás miatt lett megint csak császár. 37.héttől már menni is alig bírtam annyira fájt.

Persze a 3.nál megakarta nekem magyarázni egy másik orvos, hpgy én vagyok a hülye mert a heg nem fájhat..én meg mondtam neki majd ha férfi létére szült, akkor majd megtárgyalhatjuk mit érezhetek és mint nem a saját testemben..

2022. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Én 24 hetes terhes vagyok es folyamatosan a mehszajam rugdossa nagyon kellemetlen érzés.

A megfogalmazáson jót nevettem, kicsuszni nem fog, nem is fog kilógni, és nem tudja kinyomni magát ott még hidd el😅

2022. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azért megnyugtattatok 🙂 Remelem tényleg csak ennyi.

3# még hogy nemfájhat heg.. mit szívott a doki? Sima heg, csak terhesen nehezedik konkrétan rá pottom 10 kg és húzza. Már csak az, hogy egy hegesedett területet tép nyújt egy plusz súly biztos nem fajhat…😃 ehhez orvosnak se kell lenni. Nekem a terhes nadrág varrasa is faj ha ülök , ahonnan a gumis pocak része van, pont a csaszarsebbe vágódik bele, tanga nem fájt még így az életbe, mint ez a hadisérülés..

2022. jan. 10. 21:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Alien. Ez jó , kezdem ezt érezni én is. Kis agresszor az elsőhöz képest. Szétidegeltem magam anno 2 hónapos terhesen remelem nem kapott abból hogy ennyire ideges legyen, vagy csak simán faltörő kos, ha már áprilisra vagyok kiírva és kis kos lesz
2022. jan. 10. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Megszívtad 😂 az én alienem is áprilisi kos. Akkor jobb ha felkötöd a gatyád, mert nagyon nehéz egy kossal.


3# voltam 😂😂

2022. jan. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is kos vagyok 😃

Az első gyermekünk oroszlán

És érkezőben még egy kos ..

Szerintem a páromnak kene felkötni jó magasra azt a gatyát 😆😆

2022. jan. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!