Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívritmuszavar 20...

Magzati szívritmuszavar 20 hetesen? Nagy a baj?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok és a második genetikai ultrahangon megállapították, hogy a baba szívverése nem teljesen szabályos. A doki szerint előfordulhat az ilyen, a magzatok kinőhetik születésükre, de azért érdemes lenne elmenni egy szívultrahangra. Többet nem mondott, hiába kérdeztem. Holnap kérek időpontot szívultrahangra, de addig is halálra fogom idegeskedni magam mire meglesz az eredmény. Mióta kiderült, csak sírok.

Mennyire lehet ez súlyos? Lehet hogy komoly szívbeteg lesz a babám? Kérlek segítsetek, akinek van ilyen téren tapasztalata. :(



2022. jan. 10. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos segíteni nem tudok de mindenképpen Dr Hajdu Júlia-hoz menj!! Sztk rendelesere nem fogsz bejutni fél éven belül, czeizel intezetben biztos lesz idopont, én is nála voltam, mondjuk én csak a korom miatt. Nagyon kedves, mindent érthetően elmagyaraz és egyedül ő az az országban aki valóban érti a szakmáját nem véletlen ennyire elérhetetlen.
2022. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést, pont én is őt néztem ki és a Czeizelben szeretnék menni hozzá! :) Remélem magánban gyorsan fogok kapni időpontot hozzá, ez a várakozás a legrosszabb.
2022. jan. 10. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a gokviba megyek ezen a héten tb alapon. December karácsony előtt telefonáltam, megkérdezték, hány hetes vagyok, és az alapján számolták ki, hogy mikorra adnak időpontot (az ideális képalkotás miatt).

Nálunk a családi előfordulás miatt indokolt a vizsgálat.

2022. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, nagyon drukkolok hogy hamar kapj hozzá időpontot! És hogy minden rendben legyen, ő biztosan tudni fogja! Tényleg végtelenül kedves, még 4d a babára is ranez csak hogy lásd, nekem pl apuka épp külföldön volt így csak úgy csinált fotót a kisfiunk arcocskajarol hogy el tudjam küldeni apának 😊 Nála remek kezekben lesztek!
2022. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nála voltunk, nekünk maganba nem tudtak mar időpontot adni, mert tobb mint egy hónapra előre be volt táblázva, de a Goki-ban adtak, ott tb alapú. Nagyon kedves es alapos volt, en is csak ajánlani tudom :)
2022. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! csak szeretnék érdeklődni hogy hogy vagytok? Hogy van a babád? azért kérdezem, mert nálunk is ez történt. Én is megyek szívultrahangra de érdeklődnék addig is, hogy más anyukák hogy jártak utána?
2022. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nálunk szerencsére minden rendben azóta, 31 hetes vagyok. :) Hajdu Júliánál voltunk végül, és én is csak 100%-osan ajánlani tudom őt. Aranyos és nagyon alapos. Az ultrahangon ő nem látott semmi eltérést, ennek ellenére visszahívott 4 héttel későbbre, hogy újra ellenőrizzük a baba szívhangját. Ez a kontroll már ingyenes volt (pedig a Czeizelben voltunk), azt mondta az első vizsgálat kiegészítése. Szerencsére ott sem talált eltérést, így megállapította, hogy valószínű egyszeri probléma volt. Annyit mondott még, hogyha meglesz a baba, egy EKG-re érdemes elvinni a biztonság kedvéért, de nem kell izgulni. Nagyon szorítok, hogy nálatok is minden rendben legyen! :)
2022. márc. 30. 10:45
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm :) ezt most azért írom le, hogy aki hasonló cipőbe kerül, mint me megnyugodjon: nálunk is minden rendben volt és a szívultrahangon nem volt aritmia sem :)
2022. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!