Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam szűrésen 37 hetes...

Ma voltam szűrésen 37 hetes és 4 napos vagyok.Sárgás folyásom van, a hüvelynél nem viszket, inkább a csikló környéken.Lehet gomba?

Figyelt kérdés
Azon aggódom , hogy jovoheten ha már kezdjük kezelni késő lesz, illetve ha föl írjak a hüvely kupot és be indul a szülés nem lesz gond ebből? Tapasztalat?
2022. jan. 11. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ia az utolsó hetekben jött ki a hüvelygomba. Terhesen sokkal fogékonyabb rá az ember.

Én kaptam rá kúpot mikor 36+5ön voltam a dokinál. 1 hétig kellett használnom.

Azt mondta a doki, ha nem javul, lehet nem is szülhetek természetesen.

A kúp 3 nap alatt helyretett (de persze végighasználtam az 1 hetet)

2022. jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked mik voltak a tünetek?
2022. jan. 11. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először semmi. Férjemmel voltunk együtt, neki kezdett el ottlenn kellemetlen lenni. Majd rá egy pár napra sárgás bő folyás, kívül viszketés.
2022. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3hetem van vissza szülésig ugyanígy nagyon bő citromsárga folyásom volt viszketéssel mint neked.

A patikában vettem ezt a canesten hüvely tablettát amit 3napig kellett hasznalnom a hozzátartozó applikátor nélkül.

Gyönyörűen rendberakott a viszketés és a folyásom is eltűnt a 3nap alatt.. próbáld meg hátha neked is jó lesz (:

2022. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!