Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mit szedtek megfázásra?

Kismamák mit szedtek megfázásra?

Figyelt kérdés
20.héten járok, egymást érik a megfázások. 4000/NE d vitamint szedek,napi 2 maltofer, terhes vitamin. Zöldségek, gyümölcsök. Probiotikumot is szedek. Ha megfázok akkor Herbal Swiss hot drink. Ezeket a házi doki mondta. Semmi nem használ. Eddig kb 4 hétig nem voltam beteg. A vérképem is jó. Nem tudok haladni semmivel. Fogorvoshoz kéne járnom de nem tudok menni oda sem.

2022. jan. 13. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kamilla teát ittam mindig. Ízesítés nélkül esetleg mézzel. Nekem ez segített a legtöbbet.
2022. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mézes citromos hagymatea
2022. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem segített semmi a náthán, akármit tömtem magamba, ráadásul nekem mindig legalább 2 hétig tart.

Terhesség alatt sem változott ez, túl kellett élni.

D vitamin mellé C vitamint szedj, vagy kérj a gyógyszertárban hatásos immunerősítő vitamin komplexet.

2022. jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj, jogy akár 3-4-5 hét, aztán 2 hét szünet és előről.
2022. jan. 13. 08:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ahogyan terhességen kívül sem
2022. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Kismamás csoportban olvastam a herbal swisst :) szerintem hasonló italpor lehet mint a neocitran, csak kismama barát :)
2022. jan. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Herbal Swisst iszok, semmire való, csak finom.
2022. jan. 13. 08:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam mint Te. Házi orvos letiltott mindenről, csak teázzak, pihenjek, mert jujj meg jajj a baba. Herbal swiss nekem se hatott semmit, meg a vitaminok se. Egy hónapig voltam nagyon beteg, mire meggyógyultam jött a következő náthás időszak. Folyamatos orrdugulás, nem tudtam aludni se. Aztán a következő vizsgálatnál megkérdeztem a nőgyógyászomat, mit tegyek. Azt mondta nyugodtan szedjek be algopyrint, paracetamolt, sőt coldrexet is a betegtájékoztatónak megfelelően. Orrsprayt is használhatok, semmi baja nem lesz az égvilágon a babának. Utána három napig szedtem Coldrexet, negyedik napon már jól voltam. Az orrom ami három honapig el volt dugulva végre szelelt. Végre ki tudtam magam pihenni ami kellett a teljes gyógyuláshoz is. Utána már nem voltam beteg egyszer se, pedig téli időszakra esett a vége. Nem azt mondom, hogy mindenre gyógyszerhez kell nyúlni, de ha nem segítenek a gyógynövények és hetekig, hónapokig állandóan visszaesel a betegségbe, azzal többet ártasz, mintha beveszel három darab rendes gyógyszert. Ja és tényleg nem lett semmi probléma a babámmal, teljesen jól fejlődik, mindent időre csinál stb.
2022. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vírusos dolgokra (minden megfázás az) semmi nem jó, csak a szervezet támogatása. Ezeket nem a gyógyszer fogja legyőzni hanem a te immunrendszered.

Nekem az elnyújtott megfázásokra a sooook húsleves (amikor nem volt erőm főzni, csak sós, vegetás vizet raktam fel fagyasztott zöldségekkel) tea tea tea és a kimozdulás segített. Valamiért mindig javul a betegségem amikor magamra erőltetem a sétát. Valószínű a levegő és a mozgás is hozzá tesz ilyenkor a javuláshoz.

2022. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát vírus, nem vírus, nálam a tea-húsleves kombó sajnos hónapokig nem hatott. Lehet a gyógyszer annyiban segített csak, hogy segítségével végre kaptam levegőt és rendesen tudtam aludni, ezáltal tudott a szervezetem regenerálódni és teljesen legyőzni a betegséget. Mindenesetre én nem bántam meg, hogy bevettem. Egy próbát megért és utána már boldog babavárásom volt😊
2022. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!