Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült,hogy a férjem megcsal...

Kiderült,hogy a férjem megcsalt,rá 1 hétre pozitívat teszteltem,te mit tennél?

Figyelt kérdés

Van már 2 gyerekünk. En úgy éreztem jól élünk,nincsenek konfliktusaink,jo a szex is. Aztán lényegtelen hogyan,kiderült,hogy megcsalt,nem is egyszeri alkalom volt,rögtön sírt,könyörgött,nem akar elveszíteni.Még magam se eszméltem fel,kimaradt a menzeszem,meg voltam győződve,hogy a stressz miatt,mert tablettát szedek,de volt még itthon egy régi teszt és pozi lett.

Természetesen a férjem majd ki ugrik a bőréből, hogy lesz még egy gyerekünk,hogy ez is egy jel,hogy helyre kell hozni a házasságunkat és nem szabad elválnunk,hogy mindent meg tesz,hogy megbocsássak és boldoggá tegyen. Én meg itt állok mint egy szál f...,hogy most akkor ennyi? Megcsalt,jön még egy gyerek,és akkor lépjünk túl? Nem vagyok az abortusz híve,de most azt érzem nem tudok józanul gondolkodni,nem tudom mit tegyek,és örülnék véleményeknek.


2022. jan. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
90%
Ő persze hogy örül,mer egy mencsvár neki most ez a gyerek.Én a helyedbe nem tartannám meg mer ha megcsalt most(raadasuo nem is 1x)megfog a későbiekben is ez tuti.Aztan majd par ev mulva 3gyerekkel a nyakadon egyedül maradsz.Ensr vagyok az abortusz mellet de van amikor jobb ,mindh megszülessen szenvedjen es csonka családban nojon fel
2022. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
86%

nem tartanám meg..csak azért mert ha most megcsalt hidd el később is meg fog..


aztán 3 gyerekkel

2022. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
18%
Elgondolkodnék, hogy miért keresi másik nőnél a boldogságot. Kettőn áll a vásár.
2022. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
11%

Gyerek nélkül sem dobjuk ki rögtön, ami elromlott, hanem megpróbáljuk megjavítani.

Az abortusz meg számomra teljesen elfogadhatatlan ilyen helyzetben.

2022. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
86%
addig menj abortuszra amíg nem késő
2022. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
3mas ez amolyan áldozathibáztatás. Ha nem jó valami akkor hagyjon el,vagy nyissa ki a száját,hogy mi a nem jó. Egyébként meg erre a kérdésre nem tudott felelni,és magam se tudok mit írni, nem volrak problémáink, nem veszedetunk,szex is volt.Nyilván 2 gyerek mellett nincs annyi idő egymásra mint gyerekek nélkul,de ezzel gondolon mindenki tisztában van aki gyereket vállsl.
2022. jan. 16. 14:00
 7/67 anonim ***** válasza:
88%
Mennék abortuszt, ez egyértelmű. Megcsalt egyszer, máskor is meg fog, úgyhogy válnék is. Két gyerekkel se egyszerű egyedülálló anyának lenni,épeszű ember emelle nem vállal be egy harmadikat
2022. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondtam, ha megcsalnának rögtön válnék,és most a terhességtől függetlenül se tudom mit tegyek.

Miért az én szavamtól függ az egész család,a gyerekek,a magzat sorsa mikor nem én okoztam ezt a szart? 😪

2022. jan. 16. 14:07
 9/67 anonim ***** válasza:
87%

Én azonnal kitenném, akármennyire szeretem.

Engem is csaltak meg, megbocsátottam mert igért fűt fát. Majd újra megtette. Nem is egyszer. Aki megteszi, megteszi többször is. Főleg, hogy nem is egy alkalom volt.


A gyereket pedig én nem tartanám meg. Mondjuk én amugy sem tartanék meg semmilyen körülmények közt egy 3.-at (nekem is 2 van), ezek után pedig főleg.

2022. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
91%

Abortusz, és váláson való erős gondolkodás!


Ha jön még 1 gyerek, még jobban el leszel foglalva, a férjednek pedig még több ideje lesz félremenni, főleg hogy tudja még jobban hozzá vagy kötve a gyerek miatt.


Ebből fixen veszekedések lesznek, ami neked, és a többi gyereknek se tesz majd jót.


Ilyen családban nőtem fel.

2022. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!