Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos hányinger, hányás...

Egész napos hányinger, hányás a 8. héttől normális?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallottam, egyre jobb lesz a 12.hétig. Eddig apróbb rosszulléteim voltak de nem hánytam, de most igen és pokoli.

Normális, hogy ilyenkor kezdődik el a "buli" igazán?


2022. jan. 17. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lenne? Es nem,nem lesz egyre jobb a 12.ig hetig. Majd csak akkor kezd(het) es javulni,legtobbszor szinte mintha elvagtak volna,megszunik. De nagy altalanossagban a 12.ig hetig szokott legnehezebb lenni. Es igen,normalis a hanyas is. Sot,en veszesen hanytam,napokig a viz sem maradt meg bennem,nemhogy kaja... infuzio segitett mar csak. Teljesen rendben vagy.
2022. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 7. héten kezdődött és tök jó, hogy reggeli rosszullét a neve, mert reggel volt konkrétan mindig a legjobb napszakom, olyan 10-11 körül indult a móka, amíg el nem aludtam este. 14-15. héten vettem észre, hogy már vannak 1-1 napok, amikor semmi bajom. Kb. a 16 hétre múlt el teljesen. Azóta van más, de nem panaszkodom, az első hetekhez képest ez már leányálom. Szóval normális és csak annyit tudok mondani, hogy kitartás!

Próbálj meg enni-inni mindig valamit, amiről úgy gondolod, hogy éppen bennmaradna egy pár falat. Ezek a megérzések nekem általában bejöttek. Nem kívántam semmit, de ha úgy voltam vele, hogy most szerintem pár falat pizza lent maradna, akkor rendeltem pizzát. Ez nem az az időszak, amikor azzal kell törődni, hogy mit eszik az ember, csak maradjon bent valami, amiből lehet egy kis energiája. :)

2022. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 napig tartott a rosszullét, de egyszer sem hánytam szerencsére.

Nem biztos nálad sem h 12. hétig rosszul leszel.

2022. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Minden terhesség más.
2022. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kerek 8 hetesen hánytam egyet, mindenki ijesztgetett hogy na akkor innentől meg se áll, de nekem az az egy volt, én inkább enni nem nagyon tudok még mindig, semmit se kívánok, illetve hányingerem van ha eszek.


10 hkm

2022. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Normalis,nekem a 6.heten kezdodott,reggelek voltak a legjobbak es este a legrosszabb..minden este hanytam is.

12.hettol mar nem hanyok,de a hanyinger,emelyges megmaradt,de ez mar emberi,kibirhato.

2022. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális sajnos. Legalábbis nekem egész nap volt. Én nem hánytam igaz, de egész nap kínlasztott a nagyfokú hányinger. Ez ilyen túlélős időszak. A 12. hét környékén/után volt, hogy napokra elmúlott, meg is örültem. De visszajött 2-3 nap után.
2022. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

9.-18. hétig voltam szarul.

Minden rendben az én egészségemmel meg a babáéval is.

Van, aki végig rosszul van. Normális.

2022. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En a 5-6. héten egyetlen napot reggeltől estig végighánytam semmi előzménnyel. Azóta nem hánytam, de nagyon lassan szedtem össze magam. Egész nap hullámokban émelygés, fejfájás, mintha hevülne az arcom, gombóc a torkomban, fáradtság, gyengeség, brutál szagérzékenység, alig tudtam valamit enni. Szerencsére már azért enni tudok, de nem esik jól szinte semmi. Ha éhes vagyok rosszabb, ha emésztek akkor is…

Azt olvastam valahol hogy a 9-10. héten szokott tetőzni a rosszullétek és a 14. után elmúlnak, de az itteni tapasztalatok alapján is nagyon egyedi ez is.

Nekem azt javasolták, hogy egyek sokszor keveset, inkább hideget, gyömbér, kóla, ne zsírosat, ne savasat. Nagyjából nekem a krumpli az egyetlen ami jól tud esni.

Nagyon remélem, hogy már csak jobb lesz, rosszabb nem.

2022. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normalis, meg soha senkinek nem volt ilyen :D persze, hogy normalis. Nekem 14 hetesen még mindig tart.. Remélem lassan vége:)
2022. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!