Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A derekam fáj, méhem,éjszaka...

A derekam fáj, méhem,éjszaka sokat voltam pisilni.Èjszaka menstruációs görcseim voltak,pár napja ezek a tüneteim vannak. 22-èn lenne a köv.menzesz. Ma voltam Urológián,annyit mondott megvan nagyobbodva a méhem.Mast nem talált.Mitol lehet ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Meg fog jönni. pl attól is lehetnek menstruációs görcsök.

Menstruáció előtt megvastagszik a méhnyálkahártya, abból lesz a menstruáció, ha leválik ( vagy nem válik le, akkor nem lesz mensi)

Sokat ittál lefekvés előtt, ezért éjszaka felkeltél pisilni vagy felfáztál. Derekad megfázott, meghúzódott.

2022. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Menstruációs előtt több mint egy héttel menzesz görcsök?

Derekam együtt fáj vele,ugyanolyan mint mikor megjön,de ez már tart több mint egy hete.

Pisilni járok egész nap,és alig iszok..

2022. jan. 18. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Hiába írod ki minden nap kis változtatásokkal ugyan azt, nem leszel terhesebb. A tegnapit sem véletlen törölték.

2022. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi értelme van az ilyen jellegű kérdéseknek? Természetesen megértem, nagyon akar babát a kérdező, sokan vagyunk így ezzel. De konkrétan az ilyen kérdéseknek mi értelme van? Honnan a jó fenéből tudja bárki is, hogy mi van veled, és miért történik ez veled? Még egy orvos sem tudná látatlanban, sőt ultrahangos vizsgálat alapján sem tudta. Akkor szerinted mi honnan tudjuk? Ne haragudj, nem bántásból írtam, csak egyszerűen aminek nincs értelme, annak nincs értelme. Várni kell, vagy menni másik orvoshoz pár nap múlva.
2022. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!