Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális?mit tehetek ellene?

Normális?mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 36.hetes kismama vagyok alvásnál nagyon fáj már a vállam a nyakam a derekam és combom végig. Ha egyik oldalamrol fordulok a másikra úgy ropognak a csontjaim mintha azokat törnék...mi okozhatja ezt és mit lehetne ellene tenni?volt igy valaki?
2022. jan. 19. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Ki kell bírni, szülés után elmúlik
2022. jan. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 hetesen vagyok most ugyanebben a cipőben.

Ki szoktam magam támasztani elölről (szoptatós párnával) és hátulról (dísz-, kispárnával) így valamelyest elviselhető.. ezen csak a szülés segít.

Kitartást!

2022. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Igen, normális jelenség. A hormonok miatt fellazulanak a szalagok, és több mozgást engednek a csontoknak. Így fog tudni tágulni majd a medencéd szülésnél. Készül a szervezeted rá.

El fog múlni, de nem azonnal. Nekem 10 hetes a kisfiam, és még mindig előfordulnak ezek a dolgok; bár már egyre ritkábban.

2022. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!