Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy bírjátok az...

Kismamák hogy bírjátok az állandó kívánósságot??

Figyelt kérdés
Folyamatosan ennék valamit, persze próbálom erősen visszafogni magam, de állandóan azon jár a fejem hogy mit egyek. 😂 Kínzó dolog. 😖 És a reggeli hányinger is ami amúgy reggeltől estig tart! 😏 (6,5hét.)
2022. jan. 19. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Valahol a 25. hét körül voltam kívánós. Azt éreztem hogy minden mennyiségben tudnék enni valami habos süteményt. Leuraltam. Időnként tényleg ettem egy sütit, de szó sem lehetett arról, hogy ennek teret engedjek.
2022. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Terhesen nem volt ilyen.

Szülés után jött elő.

Nekem elég volt tükörbe néznem, meglátnom a szülés utáni testem és egyből nem is kellett annyira az a kaja.

2022. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát a reggeltől estig tartó hányinger közben én nem voltam kívánós. Te valami anomália lehetsz
2022. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
6.5 hetesen kajara sem tudtam nézi 😂😂😂
2022. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én 6.5 hetesen örültem, ha nem hánytam vizet. Semmit nem kívántam, szó szerint. Később se voltam falánk, talán egy fokkal több kígyóuborkát ettem a kelleténél, de ennyi.


Bezzeg most szoptatás alatt... Na hát most oda kell figyelni, mert ha rajt, a tányért is megenném jóformán.

2022. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is az émelygéssel küzdök. Max annyiban vagyok kívánós, hogy arra vágyom végre tudjak egy jóízűt enni, amit nem bánok meg és lenn is marad. Nagyjából a krumpli krumplival ment le eddig könnyebben, de azt is már unom.
2022. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan csak akkor nincs hányingerem ha épp eszem. Hányni nem hányok csak küszködök. Ez elmúlik valaha? 😅
2022. jan. 20. 06:56
 8/9 anonim ***** válasza:
En sem hanytan viszont 14hetig emelyegtem, de en nem reggeltol hanem olyam delutan 3-4tol. Egyszer hanytam, mikor 6kor vacsiztam annak ellenere hogy hanyingerem volt. Azutan megtanultam hogy ha kezdodik az emelyges vizen kivul semmit. Neha egy alkohol mentes sort is megtudtam inni, amugy utaltam a sort,de terhesen ittam
2022. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kivanos pedig nem voltam. Annyi dilim volt hogy mindig kellett min. 1kg gyumolcsnek legyen a lakasba. Ha veletlenul kifogytunk, teljesen panikba estem es rohantam vasarolni. A ferjem jokat nevetett rajtam mikor este gyumolcsert kellet rohanjon es nem valami habos sutiert 😆
2022. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!