Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél napig tartó erős gyomorgör...

Fél napig tartó erős gyomorgörcs, amitől megmozdulni se bír az ember, okozhat gondot a magzatban?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok. Délelőtt megfájdult a gyomrom, csak most lett jobb. Annyira fájt, hogy mozogni se tudtam, próbáltam hányni, de csak 2x sikerült. Vettem be görcsoldót, nem segített. Aggódom, hogy semmi baja nem lehet-e a babánknak. Volt valakivel hasonló?
2022. jan. 22. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ettől nem lesz baja. De milyen görcsoldót vettél be? Ugye leellenőrizted, hogy várandósok szedhetik-e?!
2022. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Terhesség alatt gyakori az epepangás, ezzel célszerű lenne SBO-t felkeresni egy labor és hasi uh céljából , mert hasnyálmirigy gyulladást is okozhat(ami halálos kezeletlenül)
2022. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1 No-spa-t vettem be, arról tudom, hogy lehet várandósan is. Rendben, mindenképp kivizsgáltatom magam, jövő hétre van amúgyis időpontom az orvosomhoz.
2022. jan. 22. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A No-spat sok orvos nem javasolja terhesség alatt, olvass utána, hogy miért!
2022. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
No-spat lehet szedni terhesség alatt már a kórházban is azt adnak magnézium helyett visszatartáskor
2022. jan. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt visszatartásom másfél éve, nagy adag magnéziumokat is kaptam egy nem tudom már a nevét, hogy milyen gyógyszer mellé, amiből 15 percenként 2 szemet kellett bevenni, de No-Spat biztos hogy nem adtak. Állítólag nyílhat tőle a méhszáj, de ha akár betelefonál egy szülészetre megkérdezni, biztosan segítenek neki.
2022. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Brycanilt kaptál.

Már nem használnak és nem is ajánlanak keményedésre magnéziumot, mert a méhizomra nincs hatása.

2022. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!