Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet vagy normális?

Baj lehet vagy normális?

Figyelt kérdés

36.hetes terhes vagyok a bal combtövem és fenék részén annyira fáj hogy nem bírok aludni

Eddig csak éjjel jelentkezett fekveskor de mostmár nappal is ha ülök ha állok egyfolytában...

Normális ez?


2022. jan. 22. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Normális.
2022. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Normális. A baba egyre nagyobb, nyomja az idegeket
2022. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos normális..

Próbálj nyújtani, vagy könnyű jógozdulatokat csinálni


Nekem ezeket javasolta az orvosom.


Vicc:

Lapos cipőben nem tudtam járni, sántikáltam, magasban meg 37 hetesen is simán mentem ( aludni nem tudtam)


Elég nevetségesen nézhettem ki, jó, hogy a munkaköröm kiskosztümös volt, és hogy a kisebbikkel nem volt ilyen..mert viccel lett volna 1 éves gyerekkel hatalmas hassal magassarkúban..


De a nyújtás segîtett..

Jóga távol áll tőlem.

2022. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat időközben rájöttem hogy a szemérem csont ami fáj és normális (:
2022. jan. 22. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél 28 évesen olyan voltam a 3.trimeszterben mint egy 100 éves nyugger.. 😅🤦‍♀️ Gyakorlatilag a szomszéd mamóka vígan lekörőzött, míg én azt se tudtam hogyan csoszogjak vagy inkább guruljak, annyira durván nyomta az idegeket a gyerekem..
2022. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!