Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babat tavaly meg covid miatt...

Babat tavaly meg covid miatt kesobbre tervezok, most is ugy gondoljatok, hogy megvarjatok a jarvany veget?

Figyelt kérdés
Vagy azota valtozott az elkepzelesetek, es megis vallaltok/vallaltatok gyereket? Van estleg, aki direkt a nyari honapokra idoziti/idozitette a szulest (ergo csak osszel nem vedekeztek)?
2022. jan. 23. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
2020 nyarára volt tervezve a próbálkozás kezdete, akkor voltam 33. Márciusban ugye elkezdődött ez a cirkusz, így megbeszéltük, hogy várunk. Aztán '21 nyarán már láttuk, hogy ennek egyhamar nem lesz vége, az idő pedig vészesen pörög... Szóval belevágtunk. Májusra várjuk a babát.
2022. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi várunk a 3. babával. Ha egy év múlva is ilyen lesz a helyzet, akkor nem lesz, pedig 4-et szerettünk volna. Nekem kell a férjem a vizsgálatokra, időnk viszont már nincsen sokat várni.
2022. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mi is gondoltunk rá, hogy legyen előbb vége a járványnak. Be kell látni, hogy ennek egyhamar nem lesz vége, az évek pedig járnak fölöttünk, úgyhogy mi is belevágtunk. Mi augusztusra várjuk.
2022. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi már évek óta tologattuk, aztán jött a járvány, emiatt is halasztottuk. De végül most belevágtunk, talán az oltásokkal javul a helyzet, nem tudom. Szeptemberre várjuk.
2022. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Mi sem vártunk,mert ennek soha nem lesz vége

Az első gyermekünk 2019 decemberében érkezett,utána jött egyből a covid

A 2.kislányunkat májusra várjuk

2022. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

..melyiknek a végét várod meg? A 4.hullám vagy a 44.hullám végét?

Semmi baja nem lesz a gyereknek se oltottkent,se oltatlanként.Én terhesen átestem a víruson,barátnőm oltatta is magát a 3.-al 26 hetesen.Egyikünknek sincs baja,a babák is jól vannak.

2022. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek sose lesz vége max nem kap majd ennyi média figyelmet.
2022. febr. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! 6, nem rolunk van szo, csak erdekelt, valtozott-e a helyzet, mert sokszor olvastam itt 2 eve, hogy elhalasztjak a gyerekvallalast.
2022. febr. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!