Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét: midnen...

Terhességi rosszullét: midnen büdös!?

Figyelt kérdés
Semmit se tudok enni a gyümölcsön kívül, minden kaja, midnen létező dolog büdös. Gyötör az éhség. 3 hete ez megy, most 10 hkm vagyok. Mit tegyek, mi enyhítené ezt. Teljesen legyengült a szervezetem és úgy érzem nem bírom tovább.

2022. jan. 24. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha gyümölcsöt bírsz enni, egyél azt. Ennél rosszabb is lehetne. Annyi féle gyümölcs van, szerintem azon el lehet élni pár hétig. 12-14 héten rendeződni szokott
2022. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Túlélő üzemmód. Azt edd amit bírsz.

Én az első trimeszterben 6 kilót fogytam, üres gabonapelyhen meg üres spagettin éltem.

12. héten csatlakozott hozzá kb napi 15db narancs. 13. hétre rendeződött, azóta mindent tudok ugyan úgy enni.

2022. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Bár nekem is sok mindennek kellemetlen szaga volt, én csak azt nem értem meg, amitől konkrétan a világba kiszaladtanm volna, annyira taszított. Amúgy mindent ettem, nem nagy kedvvel olykor, de megettem. Viszont ez én vagyok, azt nem tudom, másnak milyen rossz vagy milyen rossz volt. Volt egy időszak persze, hogy pl. a kenyeret nem akartam megenni, egyszerűen nem és kész. Helyette pizzát ettem... Ne kérdezd a logikát. 😅 De ez csak vagy 3 napig volt, utána "letettem" 😂, mert azért egyrészt sok a só benne, másrészt pedig nem akartam "rászokni".
2022. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
*én csak azt nem ettem meg (akart lenni)
2022. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is már hetek óta tart a rosszullét egész napokat lefedő émelygés. Nekem is minden büdös, de még a kenyér is. Banán és alma csak simán nem esik jól, mandarint, narancsot sikerült eddig megennem. Amúgy a főtt krumpli ment le eddig meg az üres rizs. De volt pár jobb napom mikor sikerült élveznem az evést. A többi meg tényleg szenvedés. Éhségtől is rosszabbodik a hányinger, de nem esik jól semmi. A keksz se. Én is kísérletezek, aztán a férjem eszi meg ami nem megy sehogy sem. Kitartást kívánok mindenkinek. Én abban a tévhitben éltem hogy a reggeli rosszullét néhány hányás reggelente a terhesség legelején, azóta már tudom hogy nem.
2022. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem mai kérdés, de leírom a tapasztalatomat én is. Minden büdös és a számat is büdösnek érzem, hiába mosom a fogamat, fogselymezek, szájvizezek. Ha eszem, visszatér ez a rossz íz a számba, semmi nem segít. Elkezdek enni egy ételt mert megkívántam, a következő pillanatban hánynom kell tőle… :D reméljük elmúlik hamarosan :D
2022. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már vége a terhességnek, megszületett a pici baba, már 4 hónapos. A fura szagok nem tűntek el nyom nélkül. A húsnak és pár dolognak továbbra sem olyan illata van mint régen, de azért tűrhető. Meg kell tanulni ezzel együtt élni, gondolom ez már nem fog sosem elmúlni.
2022. dec. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!