Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap csinàltam egy terhesség...

Tegnap csinàltam egy terhességi tesztet (reggel) ami halványan jelezve de pozitiv lett, aztán aznap késő délután ami negatív lett, ezt most nem értem mit jelent, segitenétek nekem? Ha gondoljátok kommentbe fel is tölthetem a képet kommetbe a tesztről

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell kép. Amíg kevés a hcg, simán lehet negatív a kevésbé koncentrált (délutáni) pisiből.


Ha halvány a teszt, leghamarabb két nap múlva reggel (!!!) érdemes tesztelni. Aznap délután hót fölösleges volt.

2022. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha van egy pozitív teszted, akkor terhes vagy. Nem kell erősödnie, nem kell tünetnek lennie, nem kell leugrania a második csíknak… 3-4 hét múlva menj el dokihoz, addig ne igyál alkoholt és ne egyél nyers halat/tojást/húst. Ennyi a teendőd.
2022. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem véletlen szól úgy a tesztek 99%-ának az utasítása, hogy ajánlott reggeli első vizeletből elvégezni...

A 2. válaszadó szépen leírt mindent, fogadd meg.

2022. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat, akkor több mint valószínű hogy baba lehet?
2022. jan. 25. 22:48
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Halványan pozitív az általában negatív itt
2022. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Vagy száradási csík. Netán a ragasztást nézik halvány második csíknak. Bármi előfordulhat. Töltsd csak fel.
2022. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

6os!

Minek töltse fel?Hogy lehúzd bárminek is látszòdjon a terhességi teszten a csík és legyen egy jó napod hogy ma valakinek sikerült beszólnod? Ugyan honnan látnád te azt egy képről hogy mi is valójában?!

2022. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

7. Kettőnk közül nem is tudom ki a rossz indulatú. Szerintem nem én.


Azért töltse fel, hogy segíthessünk… esetleg. Lehet a teszt rossz vagy tényleg elnézett valamit. Ha segítünk legközelebb tudni fogja mi oké és mi nem. ☺️


#6

2022. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia

Hol jársz a ciklusodban? Már késik? Vagy hányadik dpo napon vagy jelenleg? Én menstruáció előtt 2 nappal teszteltem, már kimutatta. De csak egyszer és reggeli vizeletből. Aztán mikor már késett 2 napot újra teszteltem. Ugyanúgy pozitív lett, csak egy picit erősebb.

2022. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom ide feltölteni a képet? Egyébként mensi előtt 3 nappal vagyok.
2022. jan. 26. 18:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!