Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes 2napos terhes vagyok....

24 hetes 2napos terhes vagyok. Többi lent. 👇.?.

Figyelt kérdés
5napja voltam uh-án minden rendben volt. De viszont pont azóta kevesebbet mozog főleg 2nap az ami már nagyon lecsőkent a mozgása. De viszont van szívhang hallgatóm mindig meghalgatom vele van hozzá illő alkalmazásom ami méri a pulzus számot 148-160 között van és azt is hallom vele hogy mennyire mocorog. De viszont ebből én semmit nem érzek. Néha néha rúg egy egyet amit érzek és ennyi. Előtte nagyon aktív volt. Volt már így valaki?

2022. jan. 26. 06:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont annyi idős terhes vagyok, mint te és napok óta nagyon keveset mozog nekem is. Szívhanghallgatóval én is figyelem, azzal rendben van. Néha rúg egy picit, de ennyi, már este sem aktív. Pedig előtte, mikor lefeküdtem olyanokat rúgott, hogy a könyv a hasamon megemelkedett. Szóval én is remélem, hogy nincs baj, csak lustább most.
2022. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok terhes most de a frontok hatással lehetnek a magzatokra. Nekem 2 napja borzasztóan fáj a fejem.
2022. jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Én pont ugyan úgy vagyok mint te. Mintha csak én írtam volna. Remélem tényleg csak lustiznak. Írnál ha neked újra a megszokottan mozogna a babád?
2022. jan. 26. 06:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, írok majd! Te is írj, kérlek! Babamozira csak 2 hét múlva megyünk. Remélem addig változik a helyzet, mert olyan soká lesz még. Írta a 2-es válaszoló a frontot. Lehet, hogy ebben is van valami, mert én szombaton voltam nagyon rosszul a frontok miatt és kb. azóta lassult be a baba is.
2022. jan. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Írok énis mindenképpen. Igen lehet hogy a frontok miatt is lustiznak.
2022. jan. 26. 07:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem egy hidegfrontkor csak belémrúg reggel S délben egy aprót, aztán ha lehavazott, enyhült az idő, utána már megy a buli tovább. Ha be-bejelentkezik, gond nem lehet.
2022. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A front sokat számít.

Én 38 hetes vagyok és ha hideg front jön akkor nagyon lusta alig akar mozogni.

2022. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, mindkettővel használtam szívhang figyelőt. Ez teljesen normális, a front valóban hatással lehet rájuk.
2022. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
De viszont.
2022. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nekem ma újra beindult a pici. :) Veled mi újság?
2022. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!