Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2x250 magnezium elegendő?

2x250 magnezium elegendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy mennyi magnéziumot szedtetek terhesség alatt? Én eddig is szedtem, 1x250(béres magnezium). Viszont most pozitív teszt óta 2x1 et szedek mert kicsit néha görcsöl a hasam alja

Dokihoz majd csak február 14en megyek. Addig ez elég? :)



2022. jan. 27. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem elsö pillanattól kezdve fáj húzódik a hasam

3x2 szem Magneb6ot szedek rá orvos ajánlotta nekem ez segit de van hogy elég belöle 1 is


25 hkm 😊

2022. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Szóval úgy veszed be ahogy éppen érzed magad? Ha jól értem. Mert nekem van hogy egyet be veszek reggel, delbe, és ha délután nem húzódik a hasam akkor eszembe se jut még be venni :)
2022. jan. 27. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte ugy szedtem ahogy tanácsolták igen 😊

De mivel vitamint is szedek az is tartalmaz valamennyi magnéziumot igy már csak akkor veszem be ha szükségét érzem

2022. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Béresben emlékeim szerint magnéziumoxid is van és az nem szívódik fel jól. Magnerot szívódik fel a legjobban, de nagyon kevés benne a tiszta magnézium,33 mg! Csak alkalomszerűen kell szedni, ha izom panaszod van. Nem olyan, mint a folsav, amit a 12. hétig folyamatosan.
2022. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első babával marokszám szedtem a Magnerotot, annak a max adagja 3x2 tabletta naponta, ezt el is értem egy idő után.

Most a második babával Magnosolvot kezdtem szedni, eleinte minden nap 1 tasakkal megittam, de hasmenésem volt tőle mindig, így áttértem az igény szerint szedésére. Tartalékba van nálam Magnerot, ha kéne, abban azt szerettem mindig, hogy gyorsan hat.

Igazából alig szedek magnéziumot, Magnosolvból most már max. heti 1x iszok, ha nagyon úgy van. Rákérdeztem az orvosomnál, mit tanácsol, de igazából legyintett, hogy sok jelentősége nincs a magnéziumnak, ártani nem használ. Azt is mondta, hogy nagyjából bármennyit lehet szedni, a maxon felül, amire a szervezetnek szüksége van, úgyse hasznosul semmi belőle.

33 hetes múltam, szerintem már el se fog fogyni a maradék, amim van.

2022. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!