Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg vérvetelre mehetek pénteke...

Hcg vérvetelre mehetek pénteken és hétfőn, vagy a hétfő szerda lenne jobb?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, aki kisebbnek állapította meg Uh alapján az embriót a menstruációhoz képest. Mondta, hogy lehet az is, hogy később fogant a hosszú ciklusom miatt, de azért, hogy megnyugodjak elküldött a hcg vérvételre. Szerintetek melyik felállás a jobb? Péntek-hétfő vagy hétfő-szerda?

2022. jan. 28. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Az emelkedést nézik ilyenkor.
2022. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat, mivel ilyen formaban ez az egesz bohockodas ertelmetlen, mindegy. A hcg szint nem mutatja a terhesseg korat. Ket dologra jo: ismeretlen lokalizacioju terhessegnel segit, valamint trophoblast betegsegnel az utankovetesnel szukseges.

Raadasul ha mar van embrio, nem is duplazodik, mint koraterhessegben.

Szoval ez egy baromsag, es nem fogsz tole megnyugodni sem.

Majd uh-val kell nezni, hogy no-e meg lesz-e szivmukodese, a hcg meregetes penzkidobas. Vagy neked, vagy a egeszsegugynek….

2022. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, nem is értem minek ez.

Uh kellene.

2022. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat én fogalmaztam rosszul. Embriót még nem látott, csak petezsák szerű képletet. Mivel kisebb mint lennie kéne 8 hetet mondott az orvos és Uh-n 5 hetesnek ítélte. Mondta, hogy nem lehet kizárni a méhen kívüli terhességet, vagy hogy elhalt e a terhesség. De ha nő a hcg szint akkor minden rendben és csak később fogant a terhesség. Tudom, hogy hcg szint a terhességi kort nem mutatja ki, nem is ezt várom, hanem megnyugvást, hogy nincs baj, csak később fogant.
2022. jan. 28. 07:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak! Én fogalmaztam rosszul, még nagyon korán volt nekem.😅 Szép napot Nektek!
2022. jan. 28. 07:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor lett pozitív a terhességi teszted?

Választ a kérdésre : teljesen mindegy

2022. jan. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Január 11.
2022. jan. 28. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A teszt 4 hetesen lesz kb pozitiv. Azota eltelt tobb, mint 2 het, minimum 6 hetesnek kellene lenned, akkor pedig lennie kellene minimum szikholyagnak, de mar embrionak is.

A vervetelnek nincs ertelme, az uh kontrollnak lenne. Ha tegnap voltal orvosnal, jovo het szerda fele mar meg lehetne nezni.

2022. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!