Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 kg hízás 23 hetesen, szerint...

8 kg hízás 23 hetesen, szerintetek sok?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint túl sok és elfogok hízni, majd nem tudom leadni 🤦🏼‍♀️

57 kg-al kezdtem a terhességet, most vagyok 65. Inkább a hasam ami nőtt, és talán a combom.


2022. jan. 28. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

A szüleid szerint???


Ideje felnőni. Komolyan. Van még rá nagyjából 17 heted. Állítsd le a szüleidet és húzz határokat az életedben!

2022. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sok, ez nem csak a baba meg a hozzá tartozó holmik, hanem háj is.

Azért nem vészes, az fontos, hogy hogy érzed magad a bőrödben

2022. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem értelek 2-es, miért baj az, ha valaki közeli kapcsolatban van a szüleivel és mindent megtud velük osztani? Amúgy nem is ez volt a kérdés.


3-as, igen így számban nekem is soknak tűnik, de nem érzem sokat híztam volna, enni sem eszek semmivel többet mint terhesség előtt. Diétázni úgy tudom nem ajánlott, mondjuk 168 cm vagyok, nem alacsony 🤷🏼‍♀️ Valószínű még egy ennyire rám fog jönni, mondjuk nem zavar, csak baj ne legyen belőle.

2022. jan. 28. 21:12
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ott van a probléma, hogy beledumálnak az életedbe, kritizálják a tested várandósság alatt, te pedig rosszul érzed magad ettől. Ez itt a gond. Miután megszületett a baba, jön a "miért így csinálod, miért ezzel eteted, miért nem azt adod rá, stb. stb." Jó tanácsként mondom, hogy most kell meghúzni a távolság határait, mert a saját anyád fog kicsinálni. Már nem anyuci gyereke vagy, hanem egy független nő, aki maholnap maga is anya lesz! Ideje így viselkedni és megmondani mindnekinek, hogy a saját súlyát mérje!
2022. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Le sem írom én hol tartok hizasban a 28. Hétre... Nekem is mondogatta anyam hogy kövér vagyok meg mi lesz a végére de kozoltem vele h ez nekem szarul esik így végre abbahagyta. Ráadásul rajtam sem látszik hova ment, csak a hasam és mellem nőtt de azóta kiderult h már most nagyobb a babám mint az átlag 28 hetesek szóval nála vannak a kilok😂
2022. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sosem tudtam a szüleimre haragudni, nekik köszönhetek mindent, és ha majd tanácsokkal akarnak ellátni azt is meghallgatom, nem rosszindulatból mondják. A súlyommal sem csesztetni akarnak csak gondolom nekem akarnak jót 🤷🏼‍♀️ Elfogadom, de tenni ellene nagyon nem tudok.


Utolsó, az én babám is nagyobbnak mérik, mindig 1-1,5 héttel. Ha nem mondom meg hány kg vagyok, senki rá sem jött volna, hogy már 8kgt híztam 😂 Bevallom nem vagyok egy sokat mozgó típus, soha nem is voltam. Talán ezen tudok változtatni, de az evés, tényleg nem eszek sokat, sok mindent megsem tudok enni, mert savam van szinte mindentől. Megpróbálok jobban odafigyelni, 1 hét múlva cukorterhelés, ha gond gond lesz bizony muszáj lesz változtatni.

2022. jan. 28. 21:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sportoltam előtte 1.5 évig de jelenleg az ágyból is úgy kell kitolni és úgy kozlekedek lassan mint egy pingvin 😂 első 12 hétben veszélyeztetett voltam előző veteles miatt így nem sportolhattam, azóta meg ellustultam. Bevallom en ettem kettő helyett de kb két hétig tartott ez az állapot, azóta mev kb alig eszem, napi 3x és kész, nem kell már csak ritkán a nasi is. Én kicsi fiam legutóbb 3 héttel nagyobbra mondták 😂😂😂😂 27+5 hetesen 30+6ra😂😂😂 #5 voltam
2022. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Nekem is kisfiam lesz, vagy inkább nagyobbacska fiam, ha így növöget tovább és én is 😁 végülis egészséges legyen, nekem csak ez számít, ha maradok pár plusz kgval, majd leadom.

Cukorterhelésen átestél már? Minden rendben volt?

2022. jan. 28. 21:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, neked is🥰 pénteken megyek de már voltam 1x a 21. Héten, nekem a korom miatt sajnos kétszer kell, utalom 🥶 Első minden rendben volt de ugye moat fedezték fel h nagyobb a kicsi fiam így azonnal elkuldtek hogy cukor e az oka vagy hogy én sem voltam kicsi baba de párom pláne nagy volt😂
2022. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még nem sok, de azt tudni kell, hogy a java innen következik….

Ha van lehetőséged, járj sokat sétálni, nekem az segített.

2022. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!