Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett jelentkezn...

Kinek mikor kezdett jelentkezni a hányinger a terhessége elején és meddig tartott?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
kb 6 het elején, 8. hetig volt nagyon rossz, utana javultak a napok, 11 hetet toltottem be, mar nincs hanyinger. 2. terhesseg, elsovel is ugyan igy volt. De ez ember fuggo, mindenkinel más.
2022. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
9.-18. hét
2022. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is a 6. héttől kezdődött és javulgatott folyamatosan de vannak visszaesések. Most vagyok 10 hetes még tart az émelygés de vannak jobb napok meg rosszabbak. Én azzal hitegetem magam hogy a 12. hét után a többségnek elmúlik.
2022. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 7-8. hét környékén kezdődött nagyjából 16-18. hétig, aztán úgy a 30. hét környékén újra előjött, de akkor már inkább azért, mert a baba nyomta a gyomrom, meg a gyomorsav miatt.
2022. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
6. hét végétől jobb-rosszabb napok váltogatásával a 13-14. hétig nem volt az igazi a közérzetem, de utána mintha elvágták volna egyik napról a másikra.
2022. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkel sem volt.
2022. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Kb. az 5. hét környékén kezdődött és a 13. hétig tartott. Nem hánytam egyszer sem, de egész nap hányingerem volt. Egyébként minden normális, ha van, ha nincs rosszullét, ugyancsak az is, ha nem visel meg nagyon, de az ellenkezője is.
2022. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!