Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal védekezés nélkül voltunk együtt (nem voltam termékeny időszakban) jóval mielőtt elment vna kézzel fejeztem be

Egy együttlét volt

Tudom van minimális esélye ígyis a terhességnek de van okom félni?

Tudom nem mentség de nem volt kéznél óvszer

Köszi az értelmes és nem leoltó válaszokat



2022. febr. 7. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van csak nem mindegy mennyi. Ha nem voltál termékeny időszakban akkor kevesebb de ki tudja.

Imádkozzatok és legközelebb ne csináljátok ilyet.

2022. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Soha többet nem csinálok ilyet

köszönöm a normális válaszod!

2022. febr. 7. 14:36
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
hogyne lenne okod felni, ha nem akarsz gyereket akkor nem szexelsz vedekezes nelkul. azt gondolna az ember hogy ez evidens
2022. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Így elég kicsi az esélye hogy teherbe estél volna. Ne aggódj, de legközelebb inkább védekezzetek. :)
2022. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as: ha terhes lennék megtartanám!:) nem gondolnám, hogy én vagyok az egyetlen aki ilyen hibát követett el, ha ettől esetleg terhes lennék vállalnám érte a felelősséget.

Az idegeskedést azért írtam így mert a napokba kell megjönnie a menstruációmnak, nem fogok ezen parázni mert akkor tuti késni fog a mensim. És mint már leírtam ha terhes lennék nem vetetném el.

Szimplán csak érdeklődök hogy mekkora esélyem van így a terhességre!

2022. febr. 7. 15:13
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Én pontosan menstruáció után 1 nappal voltam a férjemmel és terhes is lettem. Nem volt egyáltalán termékeny nap.
2022. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
1,5 éve mióta eljutott oda a kapcsolatunk, hogy ha véletlenül össze is jön a baba örömmel várjuk, de azért picit még gyűjtögetnénk előtte megszakítással vagyunk együtt. Nem lett baba. DE!! Ettől ez még egy igen rizikós játék és nagyon kell ismerni egymást és a saját tested is. Szóval senkinek nem javaslom, de megnyugtatásként talán jól jöhet neked, hogy annyira azért nem könnyű összehozni egy babát.
2022. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nemrég egy nagyon kicsi rózsaszínes folyásom volt azt hittem megfog jönni (a napokba kell megjönnie) de nem jött

Most kicsit hányingerem van pedig semmit sem ettem

2022. febr. 7. 19:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Ha terhes lennél és attól lenne tüneted, akkor már a teszt simán kimutatja.. de ha csak 1-2 napot késik akkor azért még korai lenne szerintem a hányinger, mint tünet. Inkább szerintem csak meg fog jönni. 😊
2022. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva kicsit örülnénk is neki ha baba lenne a dologban☺
2022. febr. 7. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!