Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki érezte a babáját 13-14-15...

Aki érezte a babáját 13-14-15 hetesen mozogni az mit érzett? Milyen sűrűn egy nap? Volt hogy kimaradtak napok?

Figyelt kérdés
Sziiiasztok. 2. Babát várom ma leptünk a 16.hétbe. Hetek óta érzek ilyen pukkanásokat vagy mintha belül megsimogatnának egy puha madártollal ( bocsi de így tudnám leírni :D ) vagy mintha megkaparnának. Gondolom ez ő. De telik el úgy nap hogy semmit nem érzek. Akkor szívhangot szoktam hallgatni ami rendben szokott lenni. Természetes hogy kimaradnak napok? Hogy nem mindennap érzem? Vagy èppen hogy csak valamit.

2022. febr. 11. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

13-14. Héten csak hàton fekve éreztem


Igazából ugyanazt, mint első gyerekkel a 18-19. Héten..( akkor éreztem először)

Csak picit gyengébben.


Ha nem figyeltem, akkor nem éreztem, úgy a 16-17. Héten

2022. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy valaki ilyenkor még semmit nem érez, vagy nem is tudja mit kellene éreznie, teljesen természetes, hogy te sem érzed mindennap. :)
2022. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!