Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek nem látszódo...

Volt olyan akinek nem látszódott hátul, deréktájon hogy terhes?

Figyelt kérdés
Még később sem, 35 hetes korban pl.?

2022. febr. 16. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél az utolsó pillanatig sem látszódott hátulról, hogy terhes vagyok. Deréktájon sem történt semmi változás. Olyan voltam, mintha egy labdát dugtam volna a pólóm alá.

A második terhességemnél viszont nagyobb is volt a hasam, valamivel többet is híztam és már 20-24 hetesen látszott minden irányból.

2022. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én 36 hetes vagyok kereken, egyelőre szerencsésnek mondhatom magam, mert a hasamon kívül sehol nem látszik a terhesség, és a hasam sem túl nagy. Csomó vizsgálaton meglepődnek, hogy már itt tartunk, pedig nem mérik picinek a babát, szerintem ez az anatómiától függ, anyukám hasonló alkat volt, egyik gyerekénél sem volt túl nagy hasa, de mégis csak hasa volt.
2022. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Még akkor sem látszott hátulról mikor az ikrekkel voltam terhes.

Ha nem hízékony valaki, nem vizesedik stb, akkor csak pocak van

2022. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem làtszòdott. Olyan voltam, mint akire egy hasat ràtettek ès ennyi.
2022. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem látszódott, teljesen előrefele nőtt. Aki hízik, szerintem azon sem látszik, hogy terhes csak hátulról, csak az, hogy hízott.
2022. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátulról sem látszódott, és teljesen szemből sem.
2022. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Hátulról semmi nem látszott ha álltam egyhelyben, oldalról nézve viszont nagyon nagy hasam volt. Így a mackójárás miatt ha mentem, hátulról is gyanús volt.
2022. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet előre növő poci miadt, meg genetikátol.
2022. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!