Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen normális ez...

5 hetes terhesen normális ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Hüvelyfájdalom ahhoz tudnám hasonlítani mintha túl sokat bicikliztem volna és ott amiatt fájna illetve a szeméremajkak mintha enyhén lüktetnének (nem tudom jobban leírni) nincs egyéb más problémám viszketés, rendellenes folyás stb. Sajnos csak 28.-án megyek orvoshoz, de persze, hogy féltem a babát. Tudom, hogy vannak fájdalmak amikor jönnek mennek még is ez megijeszt.


Mivel ez az első terhességem ezért picit mindenen parázok.



2022. febr. 19. 17:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve talán úgy mintha picit durvábban szeretkezel a pároddal és úgy. Utóbbiról szó nincs, mert nem voltunk együtt.
2022. febr. 19. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez normális.Nincs baj!Ne aggódj!Minden rendben lesz
2022. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Őszinte leszek. Én már úgy vagyok ezzel, hogy ha egy baba maradni akar, akkor velünk fog maradni. Szóval azzal csak ártottam volna magunknak, ha mindig mindenen idegeskedtem volna. Pont a stressz tud csak igazán ártani. Emiatt úgy vagyok vele, hogy a természet és a testem tudja a dolgát. Szóval ne parázz rá. Az a legrosszabb, ha az egész terhességet végigidegeskeded. Annak nincs értelme. Jó babavárást❤️
2022. febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhesség kezdete óta megannyi új tünetet fedeztem fel. Köztük pl a hüvelyfájdalmat is. Szerintem azért lehet, mert vérdúsabb lesz az a terület is, de majd csillapodik.

13 hetes vagyok, neha itt-ott feszül/fáj/szúr/ég/kellemetlen. Szerintem a terhesség már csak ilyen.

2022. febr. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Én is abszolút paramami vagyok, engem az orvosom mindig azzal nyugtat, hogy amíg nem vérzek és nincsenek erős görcseim, addig nincs gond! (akkor sem biztosan, de akkor már lehet élni a gyanúval) Tudom, hogy nem könnyű ezt mondani, de próbáld meg elterelni a figyelmed, hidd el, minden rendben lesz! :)


10hkm

2022. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!