Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A predictor early terhességi...

A predictor early terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Csaináltam 18.án egyet a nemvárt napján és pozitív volt, majd ma csináltam egy másikkal valami violett vagy mi :D az is pozitív volt de nem volt ugyan olyan erős a 2 csík 🤔🤔🤔 ez azért lehet mert a predictor annyira érzékeny hogy jobban mutatja a hcgt, vagy esetleg csökkent a hcg a szervezetemben? Bocsánat hogy hosszú lett és értetlenkedésnek tűnhet, de első baba lenne és kb most mindentől parázok 😔😔 még dokinál nem voltam majd 2 hét múlva tervezem

2022. febr. 21. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma két teszt típus. A halvàny pozitív is pozitív. Ne paràzz rà, és ne tesztelj mostmàr. Gratulálok :)
2022. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A predictor egy érzékeny teszt. Ezt a violettet nem ismerem, de lehet 25ös, és ahogy az első is írja ez 2 különböző teszt úgyhogy nem lehet összehasonlítani. Ami fontos, hogy NEM kell hogy a teszt csík egyforma erős legyen a kontroll csíkkal, attól se terhesebb se kevésbé terhesebb nem leszel. Szerintem se tesztelj többet.

Próbálj parázás helyett inkább örülni a pozitív teszteknek!

Boldog babavárást kívánok!

2022. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm megpróbálok most már megnyugodni, köszönöm a segítséget, 😍❤️❤️
2022. febr. 21. 17:54
 4/4 anonim válasza:
Ez a predictor early valóban megbízható.A lányomnál a 22.napon pizitív lett, és most 17 hetes terhes. Biztos az vagy, nyugi. Gratulálok!
2022. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!