Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális hogy a...

Mennyire normális hogy a terhességem alatt folyamatosan csak szexelnek? Napi többször is néha.

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 18:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Terhesség nélkül és terhesen is teljesen normális. Sőt, utana is.
2022. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Kik szexelnek folyamatosan a terhességed alatt?
2022. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi idős vagy? Nekem is volt egy ilyen időszakom de így a vége felé repedt bordaval óriás hassal örülök ha furdeni eljutok nem hogy szexelni😂
2022. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális.
2022. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Kik szexelnek?
2022. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Én az első trimeszterben voltam nagyon kívánós, de akkor még inkább elővigyázatosságból nem mertünk, hiszen alig látott orvos, amikor megpróbáltunk görcsöltem utána.

Második trimeszterre mondta a doki hogy lehet, de mostanra kicsit lehiggadtam már.

2022. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Persze normális
2022. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Normalis. En is ilyen voltam. Aztan el lettunk tiltva 30. korul, utana kapartam a falat rendesen. A szules utani 6 hetet borzaszto nehez volt kivarni, mert meg nagyobb lett a libidom.

Masodik terhessegnel csak első trimeszterben kivantam nagyon, aztan szinte alig.

2022. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen voltam, egy idő után már a férjem könyörgött, hogy hagyjam békén. 🤣 A szoptatás szintén emelte a libidómat, utána jött a következő terhesség… 😄 nincs megnyugvás.
2022. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Nekem ugyanez van, én már 32 hetes vagyok, igaz így már a súly miatt kicsit nehezebb akrobatikázni, de azért még mindig meglovagolom apát úgy rendesen.😆


Nem csak hogy szexhiányom van mindig hanem rettentően perverz is lettem, ejjel-nappal tolnám, csak a párom dolgozik, én már nem ugyebár, így kevés dolog van ami elvegye a figyelmem róla. Ja! És nagyon jó nagy orgazmusaim vannak.


Toljad csak ;)

2022. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!