Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja késik ... A felső mai...

5 napja késik ... A felső mai a lenti 2 nappal korábbi a nem várt napján (2án) negatív lett (az nincs a képen) 😊... Normális hogy ennyi késésnél ilyen halvány?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. volt már így valaki ?mennyi idő után lett erős pozitív?

2022. márc. 7. 09:12
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm szépen!

A

2022. márc. 7. 09:18
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Más teszttel

Az egyik sosem lett nekem erős.

2022. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Minden lehet normális, nem biztos, hogy középidoben fogant. Ha nem jön meg akkor addig lehet reménykedni, hiszen van már egy pozitív teszted
2022. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ..szép napot!

A

2022. márc. 7. 09:34
 5/35 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűeg nem vagy tisztában a ciklusoddal és nem 5 napja késik. Várj pár napot és vegyél valami normális tesztet.
2022. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
A mai szépen erősödött az előzőhöz képest. Az lenne probléma, ha gyengülne a csík (saját tapasztalat). Valószínűleg nem középidőben volt az ovulációd. A HCG sem egyformán termelődik mindenkinek. Olvastam olyat is, hogy valakinek késésnél is nagyon halvány volt a tesztje, másnak meg már az esedékes menstruáció előtt is erős volt. Az sem mindegy milyen erősségű a teszt. Általában a 25-ös erősségű tesztek halványabban mutatják.
2022. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
56%
milyen erősségü a teszted? Szép pozitiv erős teszted van.
2022. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

5.. menj már máshová trollkodni ... Tudtam egész januárig de mivel január végén volt egy kémiai terhességem így valóban nem tudhatom pontosan .. de légyszi menj máshová nem kioktatás kértem azt sem hogy ez pozitív vagy nem .. teljesen más kérdést tettem fel ..elég savanyú lehetsz

A

2022. márc. 7. 11:16
 9/35 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm szépen

25 erősségű..

A

2022. márc. 7. 11:17
 10/35 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is január elején volt egy kémiai terhességem, és a következő ciklusban később volt az ovulációm. Bíztató, hogy erősödik a teszted. Nekem akkor napról-napra gyengült. Kívánom a legjobbakat! :) (6-os)
2022. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!