Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős pozitív terhességi...

Erős pozitív terhességi teszt, de az orvos nem lát babát. Korán mentem? Ti mikor mennétek?

Figyelt kérdés

Nincs betegségem, nem szedek gyógyszert. A ciklusom 33 34 napos. Már 11 napja késik. 26.-ra nem vártam. (Nem tudom pontosan, de szerintem 12.-e körül volt peteérésem. Férjemmel 12.-én 13.-án 19.-én és 20.-án voltunk együtt.) A nemvárt napján jött is egy érzés, hogy csinálok egy tesztet, persze este. Halvány pozitív volt. Aztán több tesztet is csináltam. És elég gyors hcg emelkedést tapasztaltam. Már szerda este (márc.02.)elég erős két csík volt. Csütörtök reggel gondoltam nézzük meg. És annyira erős pozitív tesztet még nem is láttam, mint amilyen az volt.

Ma voltam dokinál. Csinált hüvelyi UH-t, de azt mondta, hogy se babát, se babára utaló jelent nem lát.. :( Mutattam neki a tesztet, mondta is ez bizony pozitív, elküldött vérvételre, hcg-t nézni. Nagyon kíváncsi leszek az eredményre.

De miért nem látta..? Túl korán mentem volna? Nektek mikor volt pozitív a teszt, és milyen tempóba emelkedett a hcg szint?

Egyébként tünetek is vannak. Már az első halvány pozinál jelentkezett a derékfájás, ez azóta is megvan, illetve folyton éhes vagyok, és folyton ennem kell. Éjszaka is felkelek arra, hogy éhen halok. Eddig ilyet nem tapasztaltam. A melleim nagyon fájnak, és szurkál a hasam aljába.



#vizsgálat #terhesség #ultrahang #HCG #erős pozitív teszt
2022. márc. 8. 20:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%

Én nemvárt napján teszteltem /14 nappal ovu után), jó sötét csíkos teszt lett.

5 hét+2 naposan mentem el, akkor volt petezsák.


Vagy még korai és nem látta, vagy esetleg lehet, hogy kémiai terhesség vagy méhen kívüli.


A legjobbakat kívánom!

2022. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
6-7 hetesen.
2022. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggodj minden rendben lesz :)
2022. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Kémiai terhessegnel nem lenne neki erős pozitív tesztje es valószínű azóta mar meg is jött volna.
2022. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Szerencsére egy csepp vér sem volt.
2022. márc. 8. 20:17
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy kémiai. Nagyon kíváncsi leszek a vérvétel eredményére. Leírom majd ide.
2022. márc. 8. 20:20
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Ha 11 napja késik, akkor csak 5+4 napos vagy, és ehhez még hozzá jön az is, hogy a nem várt napján csak halvány pozitív volt a teszted, holott általában akkor már ugyanolyan erős szokott lenni a két csík, tehát jó eséllyel még később is fogant.

Igen, marha korán mentél, tök felesleges volt ennyire sietni, ha nincs panaszod.

Kb. 1500-2000-es HCG szintnél lehet látni valamit UH-n.

2022. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, csak 5+3, még számolás alapján is. Ehhez jön a halvány teszt...
2022. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva mentem volna csak a helyedben. hosszabb a ciklusod, szóval még bőven van remény. az utolsó mensidhez nézve kb. 1 héttel kisebb terhességről beszélhetünk. ha jól számoltam, jan. 24 körül volt az utolsó mensid első napja, aszerint most 6 hetes lennél, de csak 5nek nézzük a hosszabb ciklus miatt. én utolsó mensitől számolva 8 hetesen voltam, ott 7 hetesnek felelt meg a baba.
2022. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Igen jan.24.-en volt az utolsó mensim első napja
2022. márc. 8. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!