Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magne B6-ot milyen tünetekre...

A magne B6-ot milyen tünetekre ajánlják? Miért mondják, hogy a terhesség utolsó heteiben abba kell hagyni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Izomgörcsökre (úgy a méh görcsire mint a láb - vádli- görcsökre is.


Én nem kaptam magyarázatot arra hogy miért hagyjam abba azt mondta a doki barátian hogy csak! de akkor már két hete nem szedtem amúgyse.

2010. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poci-maci ***** válasza:

[link]

remélem segítettem

2010. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nacebee ***** válasza:
AKinek keményedik a hasa,annak adják.én magnesii citricit szedek 3*2t,de csak azért mert nekem infúziós kúrám is volt.általában a 36.hétig kell szedni,mivel elméletileg gátolja a méhösszahúzódásokat és 36 után már azok is kellenek.de nekem azt mondta a doki,h szedjem végig.igaz nekem már 1 hónapja vannak jóslóim is,ugyhogy ennyit a méhösszehúzódásgátlásról.de azért jó,h szedem és a babának is.
2010. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nacebee ***** válasza:
ja és 34 hetes vok és már 24hetesen bekerültem kúrára.
2010. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Magne B6 izomlazító, ezért ajánlják szedni. A terhesség végén azért kell abbahagyni, mert akkor már nem jó ha ellazítja az izmokat. Állítólag kevésbé éreznéd meg a fájásokat, ami nem jó.
2010. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!