Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen eddig 4 begörcsölés...

33 hetesen eddig 4 begörcsölés a mai napon?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok. Ma reggel nagyon rosszul keltem, görcsöltem. Csikart egy picit a hasam. Vettem be 2db 500mg-os magnéziumot. El kellett mennem vásárolni, ott azonban olyan görcs kapott el, hogy menni alig tudtam, kb.1 óráig tartott. Hazaérve, vettem be Mg pezsgőtablettát, lepihentem. Pár órára rá volt egy újabb görcsölős epizód, majd nemrég megint. Lezuhanyoztam meleg vízben, nagyon jól esett, a görcsök viszont nem múltak.. újra lepihentem, elmúltak. A görcsös epizódok hosszan tartottak.

Első babás vagyok, az orvosom egy khm...nemtörődöm.

Nem tudom, hogy ezek "csak" joslófájasok?

Kicsit aggódom

Előre is köszönöm a segítséget!



2022. márc. 11. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Probalj meg no spat bevenni
2022. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, ugyanilyen tünetekkel. Csak az oldal fekvés segít, minden más pillanatnyi megoldás. :(
2022. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen görcs? Én ha ennyi magnéziumot bevennék, nekem olyan hasgörcsöm lenne, hogy a vécéig is alig érek el, de gondolom nálad másról van szó?

Ha aggódsz menj be a kórházba, én biztosan így tennék, ha nagyon durván fájna és nem tudnám az okát. Akár más szerveid is fájhatnak, vese, vakbél, ilyesmi, nehéz meghatározni

2022. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!