Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy a túl sok...

Van olyan, hogy a túl sok magzat mozgás jelent bajt?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok, és ma a szokottnál sokkal többet mozog a baba. Már ismertem nagyjából a ritmusát, és ma ettől teljesen eltért, és elkezdett aggasztani a dolog. Mindenki arról beszél, hogy baj, ha nem mozog eleget, de mi van, ha egész nap meg sem áll?
2022. márc. 17. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet bajt ha a megszokottnál sokkal aktívabb.
2022. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom már rákerestél, milyen okai lehetnek.

A méhen belüli elhalást megelőzi a magzat vergődése, amit az anya előtte 1-2 napig túl sok magzatmozgásként érzékel.

Én bemennék az ügyeletre egy ultrahangra/ctg-re a biztonság kedvéért.

2022. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Rengetek anyuka jelentett fokozott magzat mozgast mielott meghalt a babaja.
2022. márc. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.. nálam tényleg sokat mozgott .. mindennap máshol volt egyszer be fordult de hogy vagy hogy se csak kijött .. én inkább bementem a kórházba szülés előtt 3 hetet voltam bent ... Mikor a nővérek is meg látták mikor csináltak az nst hogy na ma hol lesz a kicsi 😂 végén nagyon izgultam kicsit féltem is nehogy a nyakára tekeregjen a köldök zsinór ...már a végén bőgtem is .. nehogy valami legyen ..de minden rendben volt ma már kis ördög 11 éves ..és a mai napig mint a kis kukac állandóan szinte mozgásban van😂 és kislány ...

Anikó

2022. márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bementél a kórházba kérdező?
2022. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert egész reggel nem mozdult. Ctg-t csináltak, nem lehetett felkelteni, így terheléses vizsgálat is készült oxival, azon minden rendben volt. Valószínűleg elfáradt a tegnapi durva mozgásban, el nem tudom képzelni, hogy mi okozhatta/okozza ezt.
2022. márc. 18. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj angyalom, de legalább minden rendben van vele.

Nem ettél valami olyat ami neki nem tetszett? Vagy lehet az időjárás. Vagy csak érzi hogy nemsokára eljön az idő hogy megszülessen. Vagy esetleg beleakadt a köldökzsinórba?

2022. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem ettél valami édességet? Nekem a nutella után volt nagy tombolás és másnap nagy pihenés.
2022. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmi különöset. :/ Remélem, hogy már megnyugodhatok.
2022. márc. 18. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Időjárás is befolyásolja, nem kell mindig rosszra gondolni.
2022. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!