Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt mostanában Pécsett a...

Aki volt mostanában Pécsett a Da Vinci Magánklinikában genetikai ultrahangon vagy terhesgondozáson mehetett vele kísérő?

Figyelt kérdés
2022.04.01 megyek a 20 hetes genetikára és nem találtam semmi információt a honlapon ezzel kapcsolatban, régebben mindig ki írták amikor nem lehetett vinni vagy esetleg valami feltétele volt, hogy jöhessen kísérő. Fel fogom őket hívni jövő héten, csak gondoltam megkérdezem hátha van valakinek tapasztalata. Előre is köszönöm.

2022. márc. 22. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ez segítség akkor én tavaly április-májusban voltam náluk (nem terhesgondozáson hanem nőgyógyászati vizsgálaton) és akkor voltak ott párok akik ultrahangra vártak. Akkor még szigorúbb szabályai voltak a covidnak, szerintem biztos most is mehet veled kísérő.
2022. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!