Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen kevésbé fáj a...

8 hetesen kevésbé fáj a mellem ez normális?

Figyelt kérdés

Helyette ma szinte egésznap rosszul voltam és őklendeztem... Kell ezek miatt aggódni? Már mint, hogy kevésbé fáj a mell stb... Vagy ezek normálisak, hogy egyik nap van a másik nap nincs? Mivel első terhességem ezért nem tudok nem hülyeségekre gondolni és nincs kivel megbeszélnem ezeket az aggodalmakat. Természetesen nagyon messze az uh viszont hülyét se akarok magamból csinálni, hogy emiatt rohangálok.


8h2n kismama



2022. márc. 22. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen normális, ne aggódj ne stresszelj mert azzal ártasz a picinek!

Mondom ezt kismamaként a tizedik hétben, úgyhogy tapasztalatból beszélek, nekem is szinte teljesen elmúlt, de cserébe ahogy írod tök jó rosszulléteim vannak, és kb semmi nem marad meg bennem 😅 kitartást!

2022. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen normális.

És igen, tudom milyen az első babát várni, de amikor készültél kiírni a kérdést, kb. 20 másik ilyet feldobott az oldal...

Igen, azért van a Gyakori, hogy kérdezzünk, de ha van már több tucat ugyanilyen, akkor szabad ám azokból is tájékozódni...

2022. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3.terhességem alatt kb 1x ha fájt. A 4.nél majd leszakadt eleunte. Minden terhesség más
2022. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem terhesség alatt egyáltalán nem fájt a mellem, és a rosszullét is csak a 10. hétig tartott. Ne aggódj, rendben lesztek!
2022. márc. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2022. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tünetek jönnek-mennek . A stressz viszont árt , ne gorcsolj ezen
2022. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!