Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a hivatalos es altalanos...

Mi a hivatalos es altalanos statisztika a vetelesrol?

Figyelt kérdés
Hany szazalekban fordul elo? Minden hanyadik no vetel el spontan?
2022. márc. 25. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Minden 3-4.terhesseg a korai szakaszban vetelessel végződik. Sajnos, de ez van.
2022. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha azért érdekel h te milyen eséllyel vetélhetsz el, felesleges statisztikákat nézned.

1-2% esély van a méhen kívüli terhességre, de ez engem kicsit sem vígasztalt amikor kiderült h beleestem az 1-2 %-ba.

2022. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi?😃 nem vagyok terhes 😃 es nem mehen kivulit kerdeztem hanem spontan vetelest
2022. márc. 25. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Tudom h nem azt kérdezted 😏

Csak ha terhes lennél és azért kérdezed, akkor nincs sok értelme statisztikát nézned és hoztam egy példát, hogy miért nincs :)

2022. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez egy elég jó táblázat amit az előző kommentelő linkelt.

Egyébként kb 25% esélyt adnak átlagosan vetélésre. Azt nem tudom van e statisztika nyilvános, hogy mennyi belőle a természetesen lezajló. Nekem pl műtéti befejezés volt, egyáltalán nem indult el a folyamat.

2022. márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eszserint a tablazat szerint ha en most terhes lennek max 10% eselye lenne h elvetelek. Vagyis 90% h megmarad a baba. Erdekes h ennek ellenere mennyi veteles van megis🤷🏼‍♀️
2022. márc. 26. 08:29
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Amennyiben 6 hetes és 5 napos terhes vagy, igen, 10%. Ha 3 hetes, akkor meg 30%. Sikerült azért értelmezni a táblázatot? :D
2022. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3 hetesen nem is igazan tudja meg az ember az varandos. Plussz amugy lehet neked sikerult ertelmezni a tablazatot de be kell irni az eletkorodat, suly, magassag, korabbi szules/vetelesek szama es ez alapjan kalkulal… szoval nem tudhatod h nekem milyen szazalekokat mutat de azert a stilusod nagyon bajos…
2022. márc. 26. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Eszserint a tablazat szerint ha en most terhes lennek max 10% eselye lenne h elvetelek. Vagyis 90% h megmarad a baba. Erdekes h ennek ellenere mennyi veteles van megis🤷🏼‍♀️"


Igen, ennek a hozzászólásnak épp ezért nincs semmi értelme, kinéztél belőle egy sort magadra vonatkoztatva, és általánosítasz belőle.

2022. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!